Allahindlus!

NUPPI® GOLD 3 – piimal põhinev väikelaste jätkupiimasegu alates 1-3aastani. 12x350g(1pakk-5,05eur)

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 20.20

Original price was: 67.35€.Current price is: 60.60€.

Laos

Tootekood: nuppi_5839-1 Kategooria:

Kirjeldus

NUPPI® GOLD 3 – piimal põhinev väikelaste jätkupiimasegu alates 1-3 eluaastani.

NUPPI® GOLD 3 sisaldab kõiki vajalikke toitaineid nagu vitamiinid ja makro- ning mikroelemendid, mida vajab väikelaps täiendavalt pärast rinnaga toitmist.

Prebiootikumid (GOS ja FOS) parandavad seedimist ja kaitsevad viiruste vastu ning stimuleerivad kasulike bifidobakterite kasvu soolestikus, et tagada paremat seedimist väikelastel, kes lähevad rinnaga toitmiselt üle täiendavale lisatoidule.

Nukleotiidid on kaasatud immuunsüsteemi moodustamisel.

Foolhape toetab funktsionaalse närvisüsteemi terviklikkust ja parandab raku kasvuprotsessi.

Jood, raud ja tauriin on olulised aju arenemiseks ja nägemisorganite tekkeks.

Oomega-3 ja -6 pikaahelaga polüküllastumata rasvahpped (ARA ja DHA) on vajalikud aju ja nägemisorganite arenguks. Kalaõli allikaks pole mitte kalamaksaõli vaid kalaõli, mis saadakse kalalihast mitte kalamaksast. Kalaõli on väikelastele ohutum, kuna see ei sisalda rasva kiudaineid, mis võivad kahjustada lapse tundlikku seedesüsteemi.

Täispiimapulber rahuldab kasvava väikelapse kaltsiumi vajaduse, et tagada tugevad luud ja terved hambad.

Saadaval erinevad maitsed: vanilje, banaani, virsiku, maasika, maasika-koore, meloni ja šokolaadi.

EESTI ESIMENE JA AINUS PIIMAL PÕHINEV IMIKU PIIMA- JA JÄTKUPIIMASEGU PREBIOOTIKUMIDE JA NUKLEOTIIDIDEGA!

NUPPI TOOTED KANNAVAD TUNNUSTATUD MAITSE RISTIKUMÄRKI!
NUPPI ® sisaldab:
• prebiootilisi kiudaineid (FOS ja GOS), mis stimuleerivad kasuliku mikrofloora (põhiliselt bifidusfloora) kasvu jämesooles
• nukleotiide, mida leidub ka rinnapiimas ja mis aitavad kaasa immuunsüsteemi küpsemisele
• tauriini, koliini ja L-karnitiini, mis kõik on asendamatud rasvade seedimisel ja imendumisel
Kõik tooted on vabad kontsentraatidest ega sisalda kunstlikke värvi- ega lõhnaaineid.
MIKS VALIDA NUPPI?
Võrreldes teiste analoogsete toodetega, sisaldab NUPPI® suuremas koguses:

Magneesiumi, mis on vajalik südamelihaste tööks ja vereringe reguleerimiseks ning aktiveerib ka valgu sünteesil osalevaid ensüüme.

Rauda, mis on seotud organismi varustamisel hapnikuga, osaleb valkude ja fermentide formeerumises, süsivesikute ainevahetuses ning on vajalik aneemia profülaktikaks.

Tsinki, mis aktiveerib ensüüme, osaleb valgu sünteesis ja hormoonide (näiteks insuliini) ning vitamiinide ainevahetuses ja raua funktsioneerimisel. Tsink võtab osa vereloomeprotsessist.

B2 vitamiini, mis osaleb aktiivselt süsivesikute ainevahetuses ning valkude ja rasvade omastamises ja moodustamises; stimuleerib maksa ja kesknärvisusteemi tegevust ning erütrotsüütide moodustamist; on vajalik normaalse nägemise tagamiseks.

B6 vitamiini, mis on vajalik antikehade ja punaste vereliblede moodustamiseks, aitab kaasa linoleenhappe paremale tegevusele; aitab saavutada tasakaalu naatriumi ja kaaliumi vahel, mis reguleerivad organismi vedelikke ja parandavad närvi- ja lihassüsteemi normaalset funktsioneerimist; hoiab organismis tasakaalus naatriumi ja fosfori suhte.

C vitamiini, mis tõstab organismi üldist kaitsevõimet; vähendab organismis allergiat tekitavaid aineid; abistab punaste vereliblede loomisel; on vajalik adrenaliini tootmisel, raua omastamisel ning kaltsiumi ainevahetuses.

 

Lisainfo

Kaal 10.0 kg