Kitsepiimapulber beebidele alates 12+kuust Organic 6x400g Holle (1pakk-18,95eur)

113.70

Tootekood: 310951gold Kategooria:

Kirjeldus

Holle – orgaaniline imikutele mõeldud kitsepiim nr 3 DHA-ga

12-kuuselt on teie pisikesest beebist saanud elav ja uudishimulik väikelaps. Nad kasvavad kiiresti, õpivad maailma tundma ja on väga aktiivsed! Et neid selles olulises arengufaasis toetada, vajavad nad parimat võimalikku toitumist. Holle Organic Infant Goat Milk Follow-on Formula 3 on orgaaniline, lisaainetevaba ja täis head. Selle valmistamisel kasutatakse mahepõllumajanduslikku kitsepiima ning vitamiine ja mineraalaineid (mis on seadusega nõutud). Kitsede eest hoolitsetakse vastavalt mahepõllumajanduse määrustele (EL maheseadus).
Kui lapsel peaks tekkima lehmapiima suhtes allergiline reaktsioon, võib ta alternatiivina taluda ka kitsepiima. Kitsepiim võib aga põhjustada ka allergiat, kuna osa lehma- ja kitsepiimas sisalduvatest valgustruktuuridest on samad. Siin on võtmetähtsusega see, millise valgu suhtes on lapsel allergiline reaktsioon. Seda peaks igal juhul diagnoosima arst, et selgitada välja, kas Holle Organic infant kitsepiima jätkupiim Formula 3 on teie lapsele sobiv alternatiiv.

Sobib peale 12. elukuud kuni kolmanda eluaasta lõpuni.
Gluteeni-, nisu-, soja-, suhkru-, kalaõli- ega GM koostisosadeta. Seda on teie lapsel lihtne seedida – ja see maitseb ka suurepäraselt! Holle orgaanilised imikute piimad ja imiku piimasegud on nüüd CO2-neutraalsed.
Koostis:
TÄISKOOR KITSEPIIMAPULBER* 1 38,5%, maltodekstriin*, taimeõlid* (päevalilleõli*, rapsiõli*), LAKTOOS*, tärklis*, kaltsiumkarbonaat, kaltsiumhüdroksiid, kaltsiumtsitraat, vetikaõli 2 , L-tsüstiin, raud sulfaat, magneesiumkloriid, C-vitamiin, L-trüptofaan, L-türosiin, naatriumtsitraat, naatriumkloriid, raudlaktaat, E-vitamiin, tsinksulfaat, niatsiin, pantoteenhape, vasksulfaat, A-vitamiin, B1-vitamiin, B6 – vitamiin , foolhape, vitamiin B 2 , mangaansulfaat, kaaliumjodiid, vitamiin K, naatriumseleniit, vitamiin D 3 , biotiin, vitamiin B 12 * * mahepõllumajandusest 1

100 g imiku piimasegu pulbrit on valmistatud 284 ml täispiimast
2 Sisaldab DHA-d (vastavalt kõikidele imiku piimasegudele kehtivatele õigusaktidele)

ALLERGIA NÕUANDED: EL 14 peamiste toiduallergeenide, sealhulgas gluteeni sisaldavate teraviljade kohta vaadake koostisosi SUURTÄHETEGA (kui neid on).

Ettevalmistus:
Kiire ja lihtne valmistada. Lisa keedetud vesi, mis on jahutatud u. 50°C kuni segupulbrini ja loksutage.

Tootmine:
Holle Organic Infant Goat Milk Follow-on Formula 3 on jätkupiim, mis on valmistatud mahepõllumajanduslikust kitsepiimast. Kitsede eest hoolitsetakse vastavalt mahepõllumajanduse määrustele (EL maheseadus).

Pane tähele:
Emapiim on lapsele kõige loomulikum ja kasulikum toit, mis sisaldab kõiki vajalikke toitaineid ja vitamiine. Enne kui otsustate seda toodet kasutada, pidage nõu oma arsti või tervishoiutöötajaga. Holle Organic imikutele mõeldud kitsepiima jätkupiim Formula 3 on spetsiaalselt loodud 12 kuu vanuste imikute toitumisvajaduste rahuldamiseks ja seda tuleks anda segatoidu osana. Ärge kasutage piima rinnapiima asendajana esimese 11 elukuu jooksul. Otsus alustada lapse võõrutamist enne 6 kuu vanuseks saamist tuleks teha sõltumatute tervishoiutöötajate abi ja nõuannetega ning see sõltub teie lapse individuaalsest arengust ja vajadustest.

Hammaste võimaliku kahjustamise vältimiseks ärge andke pudelit lapsele lohutuseks. Pöörake erilist tähelepanu oma lapse hambahügieenile, kui tema esimene hammas on välja tulnud.

Kasutusjuhised ja ettevaatusabinõud:

Hoiatus: Ei sobi alla 12 kuu vanustele lastele Hoidke söömisel alati oma lapsel silm peal.

* Toote koostisosade loetelu võib muutuda. Kontrollige enne toote tarbimist pakendil esitatud koostisosi.
Säilitamine ja kasutamine
Kinniselt säilib toatemperatuuril. Kuiv ja mitte otsese päikesevalguse käes.
Lämbumisohu vältimiseks ärge laske beebil süüa ilma järelevalveta või lamavas asendis.

Päritolumaa

Suurbritannia

Käitleja

GOLDBERGER OÜ

Gluteenivaba. Gluteen on nisus, rukkis, odras ja kaeras või nende ristandites ning nimetatud teraviljasaadustes olev valgufraktsioon, mida osa inimestest ei talu. Gluteenivabaks toiduks saab pidada kõiki toite, mis ei sisalda gluteeni või gluteenisisaldus on väiksem kui 20 mg/kg.
Laktoosivaba. Laktoos on piimasuhkur, mida osa inimestest ei talu. Laktoosivabad on tooted, milles laktoos on lõhustatud kaheks lihtsuhkruks – glükoosiks ja galaktoosiks. Seetõttu on need tooted veidi magusama maitsega.
Suhkruvaba. Suhkruvaba on toode, millest saadav energiasisaldus on märkimisväärselt väiksem võrreldes sama toote tavalise energiasisaldusega. Suhkruvaba toode ei sisalda üle 0,5 g suhkruid 100 g või 100 ml kohta.
Mahe. Mahetoodetes ei ole kasutatud kunstlikke mineraalväetisi, taimekaitsevahendeid, säilitusaineid ega toiduvärve. Liha- ja piimatoodetele antakse mahemärk, kui loomad saavad vabalt väljas käia ja vähemalt pool nende söödast on kasvatatud kunstväetisteta ja -kahjuritõrjevahenditeta.
Öko. Öko-märgistus antakse keskkonnasõbralikele toodetele ja teenustele.
Vegan. Vegantoode ei sisalda liha-, muna- ja piimatooteid ega teisi loomseid saadusi (nagu näiteks želatiin ja mesi). Toode sobib taimetoitlastele.

Lisainfo

Kaal 0.6 kg