Allahindlus!

Mahe õunamahl ÖKO 0,5L Hipp+taara 4.kuust

2.57

Tootekood: 290508/9062300138297 Kategooria:

Kirjeldus

Ökoloogiline mahedamaitseline õunamahl. Valmistatud kontsentreeritud õunamahlast. Puuviljasisaldus 100%. HiPP ORGANIC märk vastab kõrgematele kvaliteedinõuetele, kui EL poolt mahetoodetele on kehtestatud.
Koostisosad: madala happesusega õunamahl* kontsentreeritud õunamahlast, C-vitamiin.  Gluteenivaba.*- mahepõllumajandusest.
Keskmised toiteväärtused 100ml: kJ/ kcal 209/49; Rasvad 0,04g (millest küllastunud rasvhapped 0,01g); Süsivesikud 12,0g (millest suhkrud 11,0g); Kiudained 0,2g; Valgud 0,1g; Sool <0,05g; Naatrium <0,02g; C-vitamiin 25mg (100% päevasest võrdluskogusest).
Sisaldab rohkelt C-vitamiini**, ilma lisatud lõhna- ja maitseaineteta**, ilma säilitusaineteta**. **-vastavalt seadusele.
Kasutamisõpetus: enne tarvitamist loksutada. Vitamiinirikas – serveerida koos toiduga. Avatud pudelit hoida kaanetatult külmkapis ja tarvitada ära 3 päeva jooksul. Janu kustutamiseks lahjendada joogiveega 1:2. Lapse aregnule on oluline mitmekülgne ja tasakaalustatud toitumine ja tervislik eluviis.
Enne kasutamist palun veenduge, et purk ei ole saanud kahjustada. Tootel on vakuumkaas peab tegema esmakordsel avamisel “klik”.
Oluline info: jook sisaldab süsivesikuid, mistõttu pikaajaline lutipudelist imemise võib põhjustada hambakaariest. Sel põhjusel: ärge kasutage lutipudelit imiku rahustamiseks või abivahendina uinumisel. Imikut toites või tema janu kustutades hoidke pudelit alati ise ja laske tal segamatult juua.
Parim enne: vaata kaanelt. Ametlik esindaja Eestis: AS LTT Päritolu Ungari

* Toote koostisosade loetelu võib muutuda. Kontrollige enne toote tarbimist pakendil esitatud koostisosi.

Gluteenivaba. Gluteen on nisus, rukkis, odras ja kaeras või nende ristandites ning nimetatud teraviljasaadustes olev valgufraktsioon, mida osa inimestest ei talu. Gluteenivabaks toiduks saab pidada kõiki toite, mis ei sisalda gluteeni või gluteenisisaldus on väiksem kui 20 mg/kg.
Laktoosivaba. Laktoos on piimasuhkur, mida osa inimestest ei talu. Laktoosivabad on tooted, milles laktoos on lõhustatud kaheks lihtsuhkruks – glükoosiks ja galaktoosiks. Seetõttu on need tooted veidi magusama maitsega.
Suhkruvaba. Suhkruvaba on toode, millest saadav energiasisaldus on märkimisväärselt väiksem võrreldes sama toote tavalise energiasisaldusega. Suhkruvaba toode ei sisalda üle 0,5 g suhkruid 100 g või 100 ml kohta.
Mahe. Mahetoodetes ei ole kasutatud kunstlikke mineraalväetisi, taimekaitsevahendeid, säilitusaineid ega toiduvärve. Liha- ja piimatoodetele antakse mahemärk, kui loomad saavad vabalt väljas käia ja vähemalt pool nende söödast on kasvatatud kunstväetisteta ja -kahjuritõrjevahenditeta.
Öko. Öko-märgistus antakse keskkonnasõbralikele toodetele ja teenustele.
Vegan. Vegantoode ei sisalda liha-, muna- ja piimatooteid ega teisi loomseid saadusi (nagu näiteks želatiin ja mesi). Toode sobib taimetoitlastele.

Lisainfo

Kaal 0.4 kg