Allahindlus!

Õuna-porgandimahl ÖKO 6×0,2L Hipp 4.kuust+taara (1pudel 1,55+0,10eur)

9.90

Tootekood: 290517/9062300120759 Kategooria:

Kirjeldus

ÖKOLOOGILINE õuna-porgandimahl, osaliselt kontsentreeritud mahlast. Minimaalne puuviljasisaldus 75%, minimaalne köögiviljade sisaldus 25%.
Koostisosad: madala happesusega õunamahl* kontsentreeritud õunamahlast 75%, porgandid* 25%, C-vitamiin. Gluteenivaba. *-mahepõllumajandusest.
Keskmised toiteväärtused 100ml: energ.väärtus kJ/kcal 160/ 38, rasvad (millest küllastunud rasvhappeid) 0,1g (0,0g), süsivesikuid (millest suhkrud) 8,6g (8,2g), kiudained 0,8g, valgud 0,2g, sool <0,05g, naatrium < 0,02 g, C-vitamiin 30mg (120% päevasest võrdluskogusest).
Kasutamisõpetus: enne tarvitamist loksutada. Avatud pudelit hoida kaanetatult külmkapis ja tarvitada ära 3 päeva jooksul. Janu kustutamiseks lahjendada 1:2 joogiveega. Mahl sisaldab süsivesikuid, mis pideva lutipudelist imemise korral võib põhjustada kaariest. Seepärast ärge andke imikule lutipudelit tema rahustamiseks ega magamajäämise ajal. Hoidke pudelit alati ise ja laske lapsel segamatult juua. Pane tähele: sisaldab rohkelt C-vitamiini** – toetab immuunsüsteemi ja raua imendumist, ilma lõhna- ja maitseaineteta, ilma säilitus- ja värvaineteta**. **-vastavalt seadusele. Enne kasutamist palun veenduge, et toode ei ole saanud kahjustada. Tootel olev vaakumkaas peab tegema esmakordsel avamisel “klik”. Parim enne vt kaanelt. Esindaja Eestis: AS LTT, Päritolu Ungari

* Toote koostisosade loetelu võib muutuda. Kontrollige enne toote tarbimist pakendil esitatud koostisosi.

Gluteenivaba. Gluteen on nisus, rukkis, odras ja kaeras või nende ristandites ning nimetatud teraviljasaadustes olev valgufraktsioon, mida osa inimestest ei talu. Gluteenivabaks toiduks saab pidada kõiki toite, mis ei sisalda gluteeni või gluteenisisaldus on väiksem kui 20 mg/kg.
Laktoosivaba. Laktoos on piimasuhkur, mida osa inimestest ei talu. Laktoosivabad on tooted, milles laktoos on lõhustatud kaheks lihtsuhkruks – glükoosiks ja galaktoosiks. Seetõttu on need tooted veidi magusama maitsega.
Suhkruvaba. Suhkruvaba on toode, millest saadav energiasisaldus on märkimisväärselt väiksem võrreldes sama toote tavalise energiasisaldusega. Suhkruvaba toode ei sisalda üle 0,5 g suhkruid 100 g või 100 ml kohta.
Mahe. Mahetoodetes ei ole kasutatud kunstlikke mineraalväetisi, taimekaitsevahendeid, säilitusaineid ega toiduvärve. Liha- ja piimatoodetele antakse mahemärk, kui loomad saavad vabalt väljas käia ja vähemalt pool nende söödast on kasvatatud kunstväetisteta ja -kahjuritõrjevahenditeta.
Öko. Öko-märgistus antakse keskkonnasõbralikele toodetele ja teenustele.
Vegan. Vegantoode ei sisalda liha-, muna- ja piimatooteid ega teisi loomseid saadusi (nagu näiteks želatiin ja mesi). Toode sobib taimetoitlastele.

 

Lisainfo

Kaal 0.4 kg