Developmental Warm Meal Set „mOmma“ soojendusega taldriku komplekt (6 + kuud)

31.20

Laos

Tootekood: momma_3009* Kategooria:

Kirjeldus

Komplekti kuuluvad:

 

1 „mOmma“ soojendusega taldrik

 

Soe toit. Valada kuum vesi läbi spetsiaalse augu, et toit püsiks soe.Toidu ja maitsete eraldamine. Taldrik on jagatud kaheks osaks, et eristada erinevaid toiduaineid ja maitseid.Taldriku põhi. Lai ja ümar põhi on stabiilne ja libisemiskindel.Mitte libisev. Spetsiaalsetst kummist kattega, mis tagab taldriku kleepumise lauale ja söötmistoolile.

 

1 „mOmma“ pehme lusikas (6 + kuud)

 

Ümmargune ergonoomiline kuju. Ümar kuju on spetsiaalselt loodud selleks, et lapse pisikeste kätega oleks lihtsam pudelit hoida. Turvaline ja hügieeniline. Lusikas kõigub õnnelikult aga jääb alati püsti ning imemise koht ei puutu kunagi lauad või lastetooli, tagades sellega maksimaalse hügieeni. Pehmest materjalist, et oleks last lihtsam võõrutada lutipudelist. Kiikumine on üks väikelaste lemmik mänge. See lahtutab nende meelt söögiaja jooksul ja stimuleerib nende reaktsioonivõimet ja keskendumisvõimet. Mitte libisev. Kasutades spetsiaalset kummist katet tagate taldriku kleepumise lauale ja söötmistoolile.

 

 

1 „mOmma“ kiikuv kahvel (8 + kuud)

 

Ümmargune ergonoomiline kuju. Ümar kuju on spetsiaalselt loodud selleks, et lapse pisikeste kätega oleks lihtsam pudelit hoida. Turvaline ja hügieeniline. Lusikas kõigub õnnelikult aga jääb alati püsti ning imemise koht ei puutu kunagi lauad või lastetooli, tagades sellega maksimaalse hügieeni. Turvalisus. Kaheosaline kahvel on ümmargune, et tagada maksimaalne turvalisus. Kiikumine on üks väikelaste lemmik mänge. See lahtutab nende meelt söögiaja jooksul ja stimuleerib nende reaktsioonivõimet ja keskendumisvõimet. Mitte libisev. Kasutades spetsiaalset kummist katet tagate taldriku kleepumise lauale ja söötmistoolile.

 

See on väga kaasaegses pakendis ja sobib suurepäraselt ka kingituseks.

 

Võib pesta nõudepesumasinas.

 

Võib kasutada mikrolaineahjus.

 

Ei sisalda BPA’d.

 

TOOTJA: Lansinoh Laboratories, Inc.

 

Lisainfo

Kaal 1.0 kg