„mOmma“ kiikuv lutipudel oranz 250ml 6+kuud Rocking Feeding Bottle

9.99

Laos

Tootekood: 5060062994018* Kategooria:

Kirjeldus

Ümmargune ergonoomiline kuju Ümar kuju on spetsiaalselt loodud selleks, et lapse pisikeste kätega oleks lihtsam pudelit hoida.

 

Turvaline ja hügieeniline Pudel kõigub õnnelikult aga jääb alati püsti ning imemise koht ei puutu kunagi lauad või lastetooli, tagades sellega maksimaalse hügieeni.

Kiikumine Kiikumine on üks väikelaste lemmik mänge. See lahtutab nende meelt söögiaja jooksul ja stimuleerib nende reaktsioonivõimet ja keskendumisvõimet.

 „Pigeon“ lutt:Kaitseb kõhuvalu eest. Sellel lutil on kolmekordne tihend, et vältida õhumulle imemise ajal. Toitmine “mOmma” lutiga vähendab gaaside kogunemise tõenäosust, seega ka kõhuvalu, sest beebi neelab vähem õhku. 100% silikoon. Valmistatud puhtast silikoonist, mis tagab kõrgeimal tasemel ohutuse, hügieeni ning vastupidavuse. Lai kael. Lutid on paigaldatud suurele pudeli kaelalae, mida on lihtne puhastada. Valikusse kuuluvad.  

Ja kui laps kasvab … mOmma kasvab koos temaga, tänu pudelitele, kus on kõrs ja kaks käepidet ja kus on kõrs ja üks käepide.

 

Kaks käepidet tugevdavad lapse haaret ja aitavad tal edasi liikuda ühe käepidemega pudeli juurde. Üks käepide aitab lapsel liikuda edasi normaalse tassi ja klaasi juurde.

Ei sisalda BPA’d.

 

Võib pesta nõudepesumasinas.

 

Jooki võib soojendada mikrolaineahjus (ennem tuleb kork eemaldada).

 

Ei sisalda BPA’d.

 

 

250 ml pudel

 

TOOTJA: Lansinoh Laboratories, Inc.

 

Lisainfo

Kaal 0.3 kg