Woodyland Puidust puzzle/templid nuppudega Tähestik+templipadi

12.49

Laos

Kirjeldus

Vanusepiirangud: 3 aastat +

Materjalid: ökopuit, ökovärv (lastele ohutu)

Tootja kohta:

WOODY – kõrgete tootmisstandarditega EUROOPA ettevõte, millel on kõik LASTE ohutus- ja kvaliteedisertifikaadid. WOODY on üks esimesi postkommunistlikke kaubamärke, mis tõi turule laia valiku puittooteid, mis on spetsialiseerunud didaktiliste ja motoorseid oskusi arendavatele mänguasjadele, mis arendavad peenmotoorikat ning lihtsat, loovat ja kombineerivat mõtlemist.

Kahekordne lõbu ühe mänguasjaga!

Suured selgetes värvides puidust tähed on ühest küljest õpetlik pusle – ideaalne kõigile tähti õppivatele lastele. Teisalt on need ka margid, tänu millele saab õppimine veelgi huvitavam olla.

Kogu on valmistatud puidust ja asetatud puidust alusele. Laps treenib käe-silma koordinatsiooni ja õpib samal ajal tähti. Tähtedel on käepidemed, mis teeb nende tindi sisse kastmise lihtsaks. Iga täht alt on ühtlasi ka tempel, nii et sa ei saa mitte ainult puslena kogu asjaga mängida, vaid ka kaardil olevaid tähti kajastada. Igal tähel on peal erinev muster, nii et kogu asi on väga ilus.

Oma hariva ja vastupidava iseloomu tõttu kasutatakse mänguasja sageli õppevahendina lasteaedades, koolides ja logopeedilistes kabinettides. Mänguasi ei sisalda poola tähemärke.

Komplekt sisaldab:

  • puidust alus
  • 26 tähte – templid – inglise tähestik
  • tindipadi

Aluse mõõdud: 30 x 30 cm

Kirja mõõdud: ca 4 x 3cm

Vanus: 3+

Viide: WD91808

CE vastavusdeklaratsioon