WELEDA Laukapuueliksiir 200ml

14.55

Kirjeldus

Weleda Laukapuueliksiir virgutab organismi loomulikke taastumisprotsesse. Ta on väärtuslik toidulisand kasvuperioodil, rasedus- ja imetamisperioodil, vaimsete pingete, suurenenud töökoormuse, ülepingutuste ja närvilisuse korral ning vanuses, mil kehaline areng hakkab taanduma. Peale avamist hoida külmkapis.

Laukapuueliksiir mahepõllumajandusest on toidulisand, mis annab elujõudu, virgutab organismi loomulikke taastumisprotsesse. Eliksiir on väärtuslik toidulisand kõigile: lastele, kasvu-, rasedus- ja imetamisperioodil, vaimsete pingete, suurenenud töökoormuse, ülepingutuse ja närvilisuse korral ning vanuses, mil kehaline areng hakkab taanduma.

KASUTAMINE :

Soovitatav kogus päevas on 20-30 ml, segatuna vedeliku sisse. Juhendis soovitatud annust mitte ületada. Enne kasutamist loksutada. Mitte juua vahetult pudelist. Avatud pudel on kasutuskõlblik 4 nädalat .

HOIATUSED :

Päevast soovitatavat kogust mitte ületada! Toidulisand ei ole mitmekesise toitumise asendaja! Hoida lastele kättesaamatus kohas!Viitame mitmekülgsele ja tasakaalustatud toitumisele ja tervisliku eluviisi tähtsusele.

KOOSTIS :

mahepõllumajanduses kasvatatud suhkur ja laukapuumehu 35%, värske biodünaamiline sidrunimahl.

Toiteväärtus 100 ml: 1500kJ (352 kcal) Ei sisalda sünteetilisi  värvi-, lõhna-ja säilitustusaineid.

Pakend: 200 ml plastpudel

Säilivusaeg: Parim enne  vt. pakendilt! Peale avamist hoida jahedas.

Tootja:  Weleda AG Postfach 1320, D- 73503 Schwäbisch Gmünd

Laukapuueliksiiri toiteväärtus 100 ml kohta :

Energiaväärtus 1488 kJ ( 350 kcal )

Valku 0,1 g

Süsivesikuid 87g

s.h. suhkrut 81g

Rasva  0,1 g

s.h. küllastunud rasvhappeid 0,1g

Naatrium  0,32 mg

Kiudaine 1400 mg

Lisainfo

Kaal 0.4 kg