Weleda beebi-kõhuõli ( netokogus 50 ml )

15.28

Tootekood: WEL9508lp Kategooria:

Kirjeldus

On mõeldud kõhu lõdvestavaks massaaþiks. Õliga tehtud õrn kõhumassaaþ väldib soolestikus gaaside teket ning hoiab seedimise korras.

Soojenda peopesas väike kogus õli ja silita õliste kätega lapse kõhtu päripäeva ümber naba.Peale massaazi kata beebi kõht sooja riidega kinni.

Igapäevane korrapärane massaaz aitab lapsel kujundada elurütmi oma harmooniliseks arenguks. Õli on dermatoloogiliselt testitud ja ei sisalda sünteetilisi värvi-, lõhna- ja säilitusaineid.

Koostis: magusamandliõli, eeterlike õlide segu ( majoraan, Rooma kummel, kardemon ).

 

Soe flanell:

http://www.lapseriided.com/detailid.php?9036

http://www.lapseriided.com/detailid.php?9037

http://www.lapseriided.com/detailid.php?9035

 

Kommentaar toote kasutajalt:

Määrin Weleda kõhuõli oma beebile alates sünnist. Esimesel kuul määrisin 3x päevas ja katsin sooja flanelliga. Alates 2 kuust määrin 2x päevas või,kui beebi muutub rahutuks ning ei taha uinuda. Siiani olen hakkama saanud ilma kõiksugu suukaudu manustatavate tilkadeta. Gaasiprobleemid on olnud mõlemal kuul vaid 2x nädalas õhtul enne uinumist umbes 10-15min,kuni õli on mõjuma hakanud. Öösiti ja päeval magab laps rahulikult ning pole mingeid probleeme. Samuti on seedimine korras.

Tegemist on rinnalapsega ning pole ka eriti ise pidanud jälgima mis tekitab gaase ja mis mitte.

Päris hapukapsast,tangu ja hernest ei ole muidugi söönud,kuid õunu jm.olen tarbinud ja pole erilisi probleeme tekkinud 🙂

Olen väga rahul antud tootega ja tean ,et see ei mõjuta minu beebit mingil moel kahjulikult kuna on looduslik toode 🙂

Lisainfo

Kaal 0.2 kg