Allahindlus!

Vuokkoset pesukaitse Bio Ultra Light 24 tk

Original price was: 4.15€.Current price is: 3.35€.

Laos

Tootekood: 1178/6414100701530* Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Vuokkoseti tooted on nüüd täiesti süsinikuneutraalsed! Biolagunev ja vegan Vuokkoset Bio Ultra Light püksikaitse sobib igapäevaseks kasutamiseks, hoiab sind iga päev kuivana ja värskena. Kaitse on nii luksuslikult õhuke, et sa ei pane seda üldse tähele. Sobib igapäevase värskuse ja valgevooluse kaitseks.

Bio Ultra Light on multifit kaitse ja sobib igat tüüpi aluspükstega. Voltides aluspüksikaitset vastavalt selle voltimisjoontele, saad muuta kaitse sobivaks mitte ainult tavaliste aluspükste, vaid ka stringide ja stringide jaoks. Võite alati loota Ultra Light püksikaitse ohutusele. Kleepuv pind hoiab kaitset paigal kogu kasutusaja jooksul. Selle pehmed pinnakihid on nahasõbralikud, 100% sertifitseeritud orgaanilisest puuvillast – teie tundlikule nahale.

Bio Ultra Light püksikumm on biolagunev kuni pakkematerjalideni. Kas pole suurepärane, saate ideaalselt istuda ja te ei pea ökoloogias järeleandmisi tegema? Kuna nii püksikumm kui ka selle papppakend on biolagunevad, võid mõlemad pärast kasutamist visata oma kodusesse komposti. Pakendeid saab taaskasutada ka kartongi taaskasutusse.

Vuokkoset Bio sarja toodete ökoloogilise olemuse tõestuseks on neile omistatud nii Põhjamaade Luigemärgi kui ka EL Keskkonnamärgis. Lisaks on Vuokkoset Bio sarja toodete süsiniku jalajälg null! Vegan märgis seevastu garanteerib, et Vuokkoset Bio sarja tooted ei sisalda loomset päritolu toorainet ega ole loomade peal testitud.

Vuokkoset Bio sarja tooted on dermatoloogiliselt testitud ning ei sisalda parfüüme, värvaineid, kloori ega muid nahka ärritavaid kemikaale. Välja töötatud koos Allergia-, Naha- ja Astmaliiduga. Valmistatud vastutustundlikult Soomes.

  • Süsinikneutraalne, biolagunev ja vegan
  • Üliõhuke, diskreetne ja pehme
  • Sobib igapäevaseks kaitseks ja tupest väljutamiseks
  • Multifit mudel, sobib igat tüüpi aluspükstele
  • Hingav pinnakiht, ei inkubeeri nahka
  • Dermatoloogiliselt testitud
  • Lõhnavaba, värvainevaba, kloorivaba, õrn nahale
  • Välja töötatud koostöös Allergia-, Naha- ja Astmaliiduga
  • Võtmelipp ja Luige märgistusega toode
  • Kodune

Vuokkoset Bio Ultra Light pesukaitse 24 tk

Vuokkoset Bio Ultra Light on biolagunev, vegan, püksipüksid on kasutatav igasuguse aluspesuga. Toode on 100% süsinikneutraalne.

Sukkpüksi saab kasutada igasuguse aluspesuga. Pehmed pealiskihid on valmistatud orgaanilisest puuvillast ning ka tagumine leht ja pakkematerjalid on biolagunevad.

Sukkpüksid on biolagunevad, seega saad sukkpüksi ja papppakendi pärast kasutamist enda kodusesse komposti visata. Sukkpüksid sobivad ideaalselt terve päeva värske enesetunde hoidmiseks.

Vuokkoseti tooted on dermatoloogiliselt testitud, lõhnatu ja ei sisalda ebameeldivaid kemikaale, nagu lõhnaained, kloor, mikroplastik või muud mittevajalikud kemikaalid, mis puutuvad kokku meie kõige tundlikuma kehapiirkonnaga.

Lisainfo

Kaal 0.1 kg