Allahindlus!

Veri Beri maasikakangikesed 6x50g (1pakk-1,75eur)

10.50

Tootekood: 4779033190106/4683eug Kategooriad: ,

Kirjeldus

Veri Beri puuviljaribad, mis on valmistatud ainult looduslikest puuviljadest. Ei sisalda suhkrut, säilitusaineid ega värvaineid. Toote magusus saavutatakse ainult puuviljamahlas ja -pürees sisalduvate looduslike suhkrute kasutamisega. Sisaldab palju kiudaineid, millel on positiivne mõju seedesüsteemile. Kasutatud koostisained: puuviljamahla ja -püree kontsentraat, puuviljapektiin, puuviljakiud, looduslikud puuviljamaitseained.
Koostis: kontsentreeritud õunamahl, kontsentreeritud õunapüree, kontsentreeritud vaarikamahl (4%), tarretusaine – tsitrusviljade pektiin, tsitrusviljakiud, looduslik lõhna- ja maitseaine.

VERI BERI 100% puuviljatriibud on ainulaadsed ja eksklusiivsed looduslikud maiustused.

  • Me ei kasuta VERI BERI tootmises suhkrut ega muid magusaineid. Seetõttu tuleneb VERI BERI puuviljatriibude kogu magus maitse ainult puuviljapüreedes ja -mahlades leiduvast naturaalsest puuviljasuhkru sisaldusest.
  • VERI BERI põhiidee oli algusest peale luua 100% looduslikud maiustused, ilma kunstlike lisanditeta. Seetõttu ei sisalda VERI BERI naturaalsed puuviljatriibud säilitusaineid, värvaineid, kunstlikke maitseaineid ega muud halba.
  • VERI BERI puuviljatriibud on suurepärane kiudainete allikas. Kiudained on olulised, et meie seedesüsteem tunneks end hästi ja tervena. Paljud uuringud näitavad, et kiudainetel on suur mõju organismi üldistele ainevahetusprotsessidele ja see aitab isegi meie kehakaalu kontrolli all hoida. Kahjuks ei saa enamik inimesi päevas piisavas koguses kiudaineid. VERI BERI aitab lisada oma dieeti rohkem kiudaineid, sest ühes pakis VERI BERI puuviljatriipe on üle 3 grammi tsitrusviljade kiudaineid!
  • Kuigi VERI BERI valmistamisel ei kasutata säilitusaineid, on toote säilivusaeg tänu spetsiaalsele tootmistehnoloogiale loomulikult pikk, mis jätab väga madala niiskuse ja kõrge looduslike puuviljasuhkrute sisalduse. Garanteerime, et VERI BERI puuviljatriipe säilib kuni 12 kuud .
  • VERI BERI puuviljatriibud on valmistatud ainult puuviljadest, mis tähendab, et 100% valmistamisel kasutatud koostisosadest on looduslikud ja värsked puuviljatooted (puuviljapüreed ja -mahlakontsentraadid, puuviljapektiin ja puuviljakiud, looduslik puuviljamaitseaine). Seetõttu on VERI BERI gluteenivaba, maapähkli-, soja-, muna- ja muude ohtlike allergeenide vaba. Seetõttu on VERI BERI ohutu ja sobib kõigile!
  • Üks VERI BERI koostisainetest on tsitrusviljade pektiin. Pektiin on looduslik süsivesik, mida leidub paljudes puuviljades ja mis toimib kondiitritoodete tootmisel želeeriva ainena. Pektiin on lahustuv toidukiudaine, millel on paljude uuringute kohaselt väga positiivne mõju inimkeha üldisele funktsionaalsusele ja mõned uuringud näitavad, et see võitleb isegi vähiga.
  • VERI BERI puuviljatriibud on pakitud väga mugavasse ja hõlpsasti kaasaskantavasse tõmblukuga kotti mitmekordseks kasutamiseks. Nii et ärge muretsege, kui teie või teie laps ei saa kogu paki sisu korraga ära süüa – lukustage see tõmblukuga ja jätke see hiljem turvaliselt suletuks!

* Toote koostisosade loetelu võib muutuda. Kontrollige enne toote tarbimist pakendil esitatud koostisosi.

Käitleja Eugesta Eesti
Päritolu Leedu

Lisainfo

Kaal 0.1 kg