Tommee Tippee steriliseerija mikrolaineahjus 42361081

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 12.66

37.99

Tootekood: 1010301-0009 Kategooria:

Kirjeldus

 

Olenemata kas toidad last rinnaga või pudelist, on sterilisaator hädavajalik osa su lapse varustuses. Vastsündinud on äärmiselt vastuvõtlikud nakkustele, mistõttu on eluliselt oluline, et kõik lapse toitmisvarustus oleks pestud ja steriliseeritud – see kehtib nii rõngasluttide, pudeliluttide kui kõige muu kohta, mis laps suhu pistab.

 

Lihtne, kiire ja kena disainiga mikrolaineahju aurusterilisaatoril kulub tööks vaid 200 ml vett ja 4 minutit (mikrolaineahju võimsusel 1100+ W). Aurusterilisaator mahutab neli Tommee Tippee või muu tootja laia kaelaga lutipudelit ja tarvikud (või kuus standard kaelaga pudelit).

 

Liigenditega kaas juhib kogu auru-vee tagasi anumasse – mitte su töölauale – ja lisaturvalisuse tagamiseks on kaas lukustatav.

 

Pole mikrolaineahju? Ei ole häda. Reisil saad kasutada seda mikrosterilisaatorit kui külma vee sterilisaatorina. Lihtsalt täida anum 5 liitri külma veega, lisa üks Miltoni steriliseerimistablett või vedelik ja jäta pudelid ja tarvikud vähemalt 30 minutiks likku.

On soovitav lapse toitumisvarustust steriliseerida 12 esimese elukuu jooksul

NB!!! Pudelid ja beebitarvikud ei kuulu komplekti!!!

 

Lisainfo

Kaal 1.5 kg