Tommee Tippee reisi- ja mikrolainetega steriliseerimiskotid 5tk

10.10

Laos

Kirjeldus

Kiire,turvaline ja mugav koduseks kasutamiseks,alternatiiv keetmisele.

Sobib ideaalselt piimapudelite,luttide,nibukaitsete,rinnapumba voolikute ja teiste mikrolaineahju kindlate plastmass toodete steriliseerimiseks.

Kuigi enamus kasutusjuhendeid keelab rinnapumba komplekte mikrolaineahjus steriliseerida on steriliseerimiskotid täiesti ohutud  toodetele.

Iga kotti saab kasutada 30 korda,peale igat kasutamist teha märge koti tagumisele küljele selleks ettenähtud ruudustikku.

Steriliseerida ei tohi manuaalse rinnapumba kolbi ja silindrit,metall ja kummist asju,polükarbonaadist pudeleid,teisi tooteid millel puudub märge “võib puhastada mikrolaineahjus” !

Bakteried mida micro-steam steriliseerimiskott hävitab:niger,Escherichia coli,Enteroccus feacium,Salmonella choleraesuis.

Pakis 5 kotti= 150 steriliseerimist.

  • Kasutage igat steriliseerimiskotti kuni 30 korda – kiire ja mugav viis rinnapumpade ja imikute söötmistarvikute steriliseerimiseks kodus või liikvel olles
  • Töötab sekunditega – rinnapumpade, pudelite ja tarvikute steriliseerimiseks vaid 90 sekundit.
  • Stiilselt kujundatud nii, et see mahub diskreetselt kotti, kasutage seda steriilse rinnapumba või pudelite transportimiseks ja kui olete nende kasutamise lõpetanud, pange need tagasi sisse.

Lisainfo

Kaal 0.5 kg