Allahindlus!

Tommee Tippee® pudelilutt, kiire voolavusega/reguleeritav 4221472 6+kuud

5.99

Laos

Tootekood: 5010415221421* Kategooria:

Kirjeldus

Tommee Tippee® Closer to Nature® pudelilutid imiteerivad ema rinna loomulikku vetruvust, liikumist ja pehmust. Tänu sellele on rinnaga ja pudeliga toitmise vahel lihtsam vahetust teha kui eales varem.

Closer to Nature® luti kuju toetab lapse loomuliku imemisvõtet, seega on pudelist söömine sama loomulik kui rinnastki. Kuna Closer to Nature® pudelilutti haarab laps samuti kui ema rinda, ei võõruta Closer to Nature® lutt  last rinnast.

Luti ots on tehtud pehmest silikoonist, mis söömise ajal venib ja vetrub nagu teeb seda ema rinnanibu.

Beebi võtab söömise ajal oma suhu umbes 60mm diameetriga ala ema rinnast. Closer to Nature® luti suurus on tehtud järgides luti maksimaalselt sarnasust ema rinnale. Closer to Nature lutid astuvad isegi sammu edasi, Closer to Nature® luttide diameeter on 70mm. See kindlustab, et lutist imemise ajal puudutavad beebi nina, lõug ja muu suuümbrus luti pehmet ja sooja pinda, nii nagu see on emarinnast imemise ajal.

Closer to Nature® pudelilutis on unikaalne klapp, mis ei lase õhku lapse kõhtu minna ja mille tegevust saab söötmise ajal ka ise näha. See klapp Closer to Nature® pudelilutt aitab ära hoida kõhunäärme vaeguste ja gaaside tekkel.

·          sobib alates 6+ elukuud.

·          BPA vaba

·          unikaalne, kergelt haaratava kujuga lutt

·          eriti tundlik kõhugaaside teket vähendav ventiil

·          loomuliku pehme tundega silikoonlutt

Komplekti kuulub 2x kiire voolavusega silikoonlutti.

Lisainfo

Kaal 0.1 kg