Allahindlus!

Tagasitõmmatav laev WinFun

11.50

Laos

Tootekood: 4895038571167* Kategooria:

Kirjeldus

Veenduge, et teie lapsel oleks fantastiline, lõbus ja ta areneks ,  kinkige talle  tuntud Poola  lastebrändi Smily play® veesportlastega mootorpaat .

✅ on valmistatud  sertifitseeritud materjalidest

✅ See mudel on esmaklassiline versioon  – oleme teie lapse turvalisuse tagamiseks kasutanud   keerukamat tootmistehnoloogiat !

✅ See  on tippkvaliteet  – oleme iga detaili hoolikalt kavandanud, et teie aare  meeldiks sellele  esimesest silmapilgust!

✅  palju meelelahutuslikke elemente  – lõbu ei lõpe kunagi, beebil on hea meel ja teil on südamerahu, et ta veedab aega turvaliselt mängides

✅  Poola kaubamärgi Smily Play toode – tuhanded lapsevanemad usaldasid meid!

✅ 100% ohutu ja mittetoksiline – CE, EN71 sertifikaat

✅  Ideaalne  kingiidee lapsele!

Naeratav … punakaskollane mootorpaat Pull ‘N Go – tõmba ja uju 🙂 ja kaks armsat veesportlast pakuvad Sinu lapse vannitamisel palju rõõmu.

Hüljes on suurepärane juht. Aseta konn päästerõngasse ja tõmba paadi taha . Kui vajutada, pritsivad mõlemad loomad rõõmsalt vett.

Pange mootorpaat liikuma.

Mootorpaat kiireks sõitmiseks piisab, kui tõmmata ringi lõpus nööri. Tänu sellele kerime laeva propelleri üles. Lapsele tasub selgitada mootorpaadi liikuma panemise põhimõtet.

Emotsioonid vees!

Vees mängimine lõdvestab last. Veega kokkupuutumine pole mitte ainult suur rõõm , vaid ka võimalus oma emotsioone väljendada ja vabastada.

Komplekt sisaldab:

✔️ Punane-kollane mootorpaat

✔️ Sinine päästerõngas

✔️ lilla Hüljes

✔️  roheline konn veesportlane

Loomad võtavad vett ja pritsivad pigistades naljakalt. Need sobivad suurepäraselt väikeste kätega. Mänguasjad sobivad hästi ka närimiseks, kui esimesed hambad välja kasvavad.

Lisainfo

Loom

poisile, tüdrukule