Allahindlus!

Swimtrainer Classic punane 3kuud-4aastasele/6-18kg

Original price was: 24.99€.Current price is: 21.99€.

Laos

Tootekood: 2017SWRpunane* Kategooria:

Kirjeldus

Millise ujumisrõnga Te ostate oma lapsele? Kas sellise kus laps tunneb ennast turvaliselt ,mis ei lähe vees ümber , laps ei libise ujumisrõnga seest välja kus laps saab ka ise liigutada ennast e arendav -siis olete leidnud õige koha, selline ujumisrõngas on nüüd jõudnud ka Eestisse. Tegemist on Freds Swim Academy ujumisrõngaga.

Swimtrainer ujumisrõngas on loodud Saksamaal spetsiaalselt beebidele ja väikelastele. Swimtrainer loodi algselt ujumiskoolidele.Soovime pakkuda lastele võimalust õppida ujuma võimalikult turvaliselt. Põhimõttel: palju lõbu ja ka kindlustunne. Swimtrainerit võib kasutama hakata alates viiendast elukuust kuni kaheksanda eluaastani.8 kg kuni 36 kg.

Ujumisrõngas sobib aastaringseks kasutamiseks: veekeskustes, koduaia basseinis , vannis, suvel rannas jne.

Beebide kaasasündinud “konna refleks”.
Beebid on sündinud koos niiöelda konna refleksiga, mis võimaldab neil liikuda vees iseseisvalt võttes abiks meie punase SWIMTRAINER “Classic”-u. Konna refleks kaob tavaliselt ära, kui beebid õpivad kõndima.
Swimtrainer “Classic” aitab lapsel meeles pidada konna refleksi või aitab seda uuesti õppida. Hiljem aitab see lapsel õppida rinnuliujumist palju lihtsamalt.

https://www.youtube.com/watch?v=2MrvpTbXkvM