Sabatini Himaalaja seedri eeterlik õli 10ml

8.13

Kirjeldus

100% eeterlik Cedrus himalaya õli.

NB! Eeterlikke õlisid ei tohi kanda otse nahale ega limaskestadele.
Ära kasuta eeterlikke õlisid lahjendamata kujul. Rasedad ja väikelapsed võivad kasutada eeterlikke õlisid äärmise ettevaatlikkusega. Ära jäta eeterlikke õlisid lastele kättesaadavasse kohta.

Ühikuhind: 840.00 EUR/L

Tänu rahustavatele omadustele avaldab õli positiivset mõju närvisüsteemile, pingelisele inimesele. Kasutatakse meditatsiooniks.

Õli sobib kasutamiseks krooniliste haigustega patsientidele. Annab taastava mõju endokriinsüsteemi ja närvisüsteemi aktiivsust, reguleerib homöostaasi, säilitab keha tasakaalu. See vedeldab röga, leevendab bronhiidi sümptomeid, köha ja nohu märke. Sellel on positiivne mõju kuseteede toimimisele, et aidata ületada tsüstiit, kõrvaldab ebameeldivaid ja valulikke põletustunnet. Stimuleerib neerude tegevust. Arvatakse, et see leevendab artriiti ja reumaatilist valu.

Antiseptiline. Tal on positiivne mõju rasusele nahale, kõrvaldab mustpead ja akne. Õli aitab nahka puhastada, eemaldada armid ja abstsessid, parandada nahahaiguste, dermatiit ja psoriaas, korral. Annab juustele taastava efekti,mis sobib kasutamiseks abivahendina peanaha seborröa korral, kaitseb juuste väljalangemise eest. Segades õlidega nagu küpress või muu, saadakse tugevam pehmendav toime.

Pilt illustratiivne

Lisainfo

Kaal 0.3 kg