Ruskovilla hirsikestapadi beebidele 25x35cm

23.79

Tootekood: lpRUS7880-B Kategooria:

Kirjeldus

Hirsipadi on vaiksem kui tatrapadi ja ta võtab täpselt sobiva kuju. Hirsipadi on ideaalne inimestele, kes palju higistavad. õhk liigub padjas hästi ja padi on mõnusalt jahe kogu öö. Padi ei ima endasse niiskust ega lõhnasid. Katteriie on mahepuuvillast.

Päikseline hirss soojendab sööjat sõrme- ja varbaotsteni. Ta on suurepärane toit väikelastele, soodustades nende arengut. Samuti kaitseb hirss organismi selliste ähvardavate haiguste eest nagu ateroskleroos, reuma ja vähkkasvaja.

Hirsi kohta on kirjutatud: „Hirss on nagu aafriklane – liikuv, päikesest küllastatud, rütmiline. See vili valmib kõige kiiremini, ainult 100 päevaga. Nii nagu viirpapagoid saavad hirsitoidust särava sulestiku, annab see ka inimesele terve naha, küüned ja juuksed.

Hooldus: Katteriie lukuga eemaldatav ja seda saab pesta nagu harilikku puuvilla. Sisu võiks iga kahe aasta tagant vahetada. Tuulutada regulaarselt värskes õhus.

Hirssi seostatakse sangviinilise temperamendiga (Imelik “Kevadest”), tema planeediks on Merkuur ning nädalapäevaks kolmapäev.” ( http://allergialaps.kolhoos.ee/stories/storyReader$160 ).

Lisainfo

Kaal 1.0 kg