Püksmähkmed Elite Soft Overnight N6 HUGGIES 15-25kg 16tk

8.99

Laos

Tootekood: 6256* Kategooria:

Kirjeldus

Iga ema soovib hellalt hoolt kanda oma beebi naha eest mitte ainult päeval vaid ka öösel. Öise une ajal veedab beebi pika aja ainult ühe mähkmega, samas kui päeva jooksul joob beebi palju vedelikku ning alates 6 elukuust muutub ta aktiivsemaks ja magab öösiti pikemalt. Meie uuenduslikud Huggies® Elite Soft ööpüksid vastavad kõigile neile ootustele: hingavad materjalid ja uudne täiustatud imav kiht aitavad hoida beebi naha ja mähkme kuivana, pehme ja elastne 2-osaline vöökoht tagab suurepärase istuvuse ja rahuliku ööune. Niiskuse indikaator annab märku, kui mähe oin liialt märgunud. Lihtne kasutada: tõmba jalga nagu püksid, eemaldamiseks rebi lahti küljeõmblus. Kasutatud mähet on mugav käidelda – lihtsalt rulli kokku ja teibi kinni mähkmel oleva kinnitusteibiga. Sobivad 6-11kg beebile.
Hoiatused
Lämbumisohu vältimiseks hoidke plastkotti beebide ja laste käeulatusest väljas. Ärge jätke seda hälli, voodisse, lapsevankrisse ega mängukohta.
Kasutusjuhend
Ühekordseks kasutamiseks mõeldud püksmähkmeid saab kanda nagu tavalisi aluspükse ning hõlpsasti avada eemaldades need külje peal asetsevast kinnituskohast.