Allahindlus!

Pirnipüree Williams Christi ÖKO 6x125g Hipp 4.kuust (1tk-1,59eur)

9.54

Laos

Tootekood: 290121/9062300106081 Kategooria:

Kirjeldus

Toime kõhule-pehmendav

Hipp Organic William Christ Pirni, piima- ja gluteenivaba,ei sisalda säilitusaineid, lisaaineid. 
  • Pole lisatud suhkrut, puuviljade loomulik magusus.Kui vedelik eraldub, segage enne tarbimist

Koostis: puuviljad (Williamsi pirn, pirnimahl, purustatud Williamsi pirn (osaline ekstrakt), riisi südamiku essents, C-vitamiin

Toode on toitev toit lastele alates 4 kuu vanustest ja vanematest, täiendades energiat kasvu ja arengu ajal. Toode on maheda maitsega, rahuldab suurema osa laste igapäevasest C-vitamiini vajadusest, aitab lastel võidelda kõhukinnisusega.

Söö kohe ilma soojendamiseta, söö eraldi keset põhitoidukorda või võib lisada HiPP toitvale teraviljapulbrile.

Kuidas seda süüakse: magustoiduna või lisandina putrudele. Võtta vajaminev kogus, ülejääki hoida kaanetatult külmkapis ja tarvitada ära 3 päeva jooksul. Palun kasutage plastmasslusikat. Enne kasutamist palun veenduge, et purk ei ole saanud kahjustada. Ilma lõhna- ja maitseaineteta, ilma säilitus- ja värvaineteta (vastavalt seadusele). Parim enne vt kaanelt.

* Toote koostisosade loetelu võib muutuda. Kontrollige enne toote tarbimist pakendil esitatud koostisosi.

Päritolumaa
Austria
Käitleja
LTT
Gluteenivaba. Gluteen on nisus, rukkis, odras ja kaeras või nende ristandites ning nimetatud teraviljasaadustes olev valgufraktsioon, mida osa inimestest ei talu. Gluteenivabaks toiduks saab pidada kõiki toite, mis ei sisalda gluteeni või gluteenisisaldus on väiksem kui 20 mg/kg.
Laktoosivaba. Laktoos on piimasuhkur, mida osa inimestest ei talu. Laktoosivabad on tooted, milles laktoos on lõhustatud kaheks lihtsuhkruks – glükoosiks ja galaktoosiks. Seetõttu on need tooted veidi magusama maitsega.
Suhkruvaba. Suhkruvaba on toode, millest saadav energiasisaldus on märkimisväärselt väiksem võrreldes sama toote tavalise energiasisaldusega. Suhkruvaba toode ei sisalda üle 0,5 g suhkruid 100 g või 100 ml kohta.
Mahe. Mahetoodetes ei ole kasutatud kunstlikke mineraalväetisi, taimekaitsevahendeid, säilitusaineid ega toiduvärve. Liha- ja piimatoodetele antakse mahemärk, kui loomad saavad vabalt väljas käia ja vähemalt pool nende söödast on kasvatatud kunstväetisteta ja -kahjuritõrjevahenditeta.
Öko. Öko-märgistus antakse keskkonnasõbralikele toodetele ja teenustele.
Vegan. Vegantoode ei sisalda liha-, muna- ja piimatooteid ega teisi loomseid saadusi (nagu näiteks želatiin ja mesi). Toode sobib taimetoitlastele.

Lisainfo

Kaal 0.5 kg