Pilvi trukk-kinnitusega mähkmepüksid +2 mähkmesisu Teksa

14.99

Tootekood: 6430024195668*-1 Kategooria:

Kirjeldus

Korduvkasutatavad mähkmed on lihtsad kasutada spetsiaalse trukk-kinnitusega.

Tänu süsteemile kasutatav erinevates vanustes ja suurustes väikelastel.

Kaasas 2 mähkmesisu.

 

Trukkide süsteem teeb võimalikuks kasutada mähkmeid vastsündinust kuni kolme aastani. Siiski on kõik lapsed erineva kaaluga ja kindlat vanuse vahemikku on raske öelda..

Mähkmed on valmistatud veekindla mikrokiust pealiskihiga, mis hoiab niiskuse sisemuses (polüester). Lisaks on pükstel kohe kaasas ka kaks mikrokiust mähkmesisu 36 x 12cm. Lisaks saate osta juurde erinevaid mähkmesisusid . Kasutades ühte sisu korraga tagate kuivuse umbes kaheks kuni kolmeks tunniks. Siiski rõhutame, et kõik lapsed on erinevad. Kasutades korraga kahte mähkmesisu võite saavutada kuivuse kuni kuueks tunniks.

Soovitame mähkmed esmakordsel kasutamisel läbi pesta. Soovituslik temperatuuride pesemise vahemik 40-60 kraadi. Mitte kasutada valgendeid või muid  lisaaineid. Pesuvahendit kasutada tavapärasest poole vähem, et vältida vahendi ladestumist mähkmesse. Pesumasinas pesemisel kasutada eelpesupesemisprogrammi. Mitte triikida.

 

Kasutamine : mähkmesisud käivad kahe tekstiili vahel olevas taskus, mis lubab mähkmel liikuda minimaalselt.

Mähkme suurust saab reguleerida trukkide abil. Kõige alumine trukirida on kõige väiksemale lapsele. Suurima suuruse saate ülemise trukirea abil kasutades kõige äärmisi kinnitusi

Lisainfo

Kaal 0.1 kg