Allahindlus!

Organix suussulavad öko tomativiilud, al 7kuust 20g (8pakki) (1pakk-1,69eur)

13.52

Tootekood: 65404eug/5024121306105 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Tomativiilud on valmistatud mahemaisist, maitsestatud tomati ja porgandiga. Need valmistavad ideaalset imiku näputoitu. Kasutame ainult orgaanilist maisi oma tomatipapades, mis on õrnalt küpsetatud tükkideks, mida on lihtne haarata, käes hoida ja rõõmsalt närida. Need sobivad ideaalselt väikeste sõrmede jaoks. Need sulavad ka suus. Maitseks lisame ainult tomatit ja porgandit kõigile.

See toode on:
– Orgaaniline
– Vegan

  • Päritolumaa: Rootsi

Meil on selge missioon luua maitsvaid ja toitvaid lastetoite, kasutades parimaid mahepõllumajanduslikke koostisosi. Sellest ajast alates oleme juhtinud teed maitsvate mahetoitude vallas, mida väikesed armastavad ja millele vanemad võivad loota. Mõistame, et toit peab olema lihtne, maitsev, lõbus ja pakiline! Sest kui väiksed on täidetud maitsva toiduga, mida võite usaldada, siis juhtub häid asju.

Organixis tahame jätta planeedi nii, nagu me selle leidsime. Seetõttu kasutame orgaanilisi koostisosi, mis tähendab, et vähendame meie pinnasesse, vette ja õhku sattuvate pestitsiidide hulka.

Meil pole selget pilti kunstlike pestitsiidide mõjust pisikestele kõhtudele, seega arvame, et praegu on kõige parem neid vältida!

Usume, et põlluharimine peaks eksisteerima kooskõlas loodusega. Ja me teame, et mahepõllumaad võivad olla rikkalik varjupaik igasugusele metsloomale, sealhulgas lindudele, mesilastele ja liblikatele, kui neid ei pritsita kunstlike pestitsiidide ja väetistega.

Koostisained

Mais 80,0%, päevalilleõli 11%, tomatipulber 6,0%, porgandipulber 3,0%, tiamiin (vitamiin B1)* <0,1% *Tiamiinil (vitamiin B1) puudub orgaaniline sertifikaat.
  • TERVISLIK MAHE SUUPÄIK LASTELE: Organixis kasutame oma tomatipudelites ainult orgaanilist maisi, mis küpsetatakse õrnalt paksudeks ja kergesti haaratavateks viiludeks. Need sobivad ideaalselt väikeste sõrmede jaoks ja sulavad ka suus. Sobib vanusele 7+ kuud.
  • LOODUSLIKUD KOOSTISOSAD: Meie orgaanilised sulatatud tomativiilud on valmistatud mahemaisi puhmastest, maitsestatud tomati ja porgandiga.
  • VEGETERIAADI- JA VEGANISÕBRALIK: Melty Tomato Slices sobivad nii taimetoitlastele kui veganitele. Gluteenivaba.
  • EI OLE RÄMPSU: Meie missiooni keskmes on rämpsvaba lubadus. Pant teile, andes teile täpselt teada, mida meie toidus on ja mida mitte. Lubame olla alati orgaaniline – ei mingeid kunstlikke värv- ega maitseaineid – see on meie lubadus.
  • PLANEEDI JAOKS PAREM: Organixis tahame jätta planeedi nii, nagu me selle leidsime. Seetõttu kasutame mahepõllumajanduslikke koostisosi ja usume, et põlluharimine peaks eksisteerima kooskõlas loodusega.
Käitleja
Eugesta Eesti

Lisainfo

Kaal 0.1 kg