OKT vann 84cm Valge Muumi korgiga 15L

21.95

Laos

Tootekood: 6430048772043* Kategooria:

Kirjeldus

Sobib kasutada ka koos jalgadega

Mida on vaja teada vannitamisest?

Enne vannitama hakkamist pange käepärast järgmised asjad:

 

  • Pehme ja kuiv käterätik,soovitavalt kapuutsiga.
  • Vanniõli, lõhnatu lasteseep ja šampoon.Naturaalne pesukäsn, puuvillakangast lapike või pesamiskinnas. Pehme naturaalsete harjastega beebihari, et stimuleerida lapse pealage.
  • Vannitamisalust, et vajadusel saaks ema üksinda last vannitada. 
  • Vann  sooja(37kraadi) – mitte tulise – veega (temperatuuri kontrollimiseks katsuge vett küünarnuki sisemise poolega või randmega), või kasuta spetsiaalset vannitermomeetrit.
  • Beebi küünekäärid või tangid. 
  • Kõrvade kuivatamiseks spetsiaalsed ohutud kõrvatikud.  
  • Puhas mähe.
  • Puhtad riided.

 Esimene vanniskäik peaks olema õrn ja lühiajaline.Lapse nahk on väga õrn, seetõttu kergesti vigastatav.Kuiva ja tundliku naha puhul võib vannivette  lisada pehmendavat beebivanniõli (ETTEVAATUST,LIIGNE ÕLI TEEB LAPSE LIBEDAKS!) või kummelit. Seebiga peske üks kaks korda nädalas.

Riietage laps lahti ja pange ta kohe vette, soojas ruumis, et vältida külmavärinaid.Ühe käega toetage pead ja teisega juhtige last jalad ees sooja vette. Leebelt rääkides, asetage laps aegamisi kuni rinnuni vanni.Kasutage pehmet käsna või lapikest, et pesta tema nägu ja juukseid. Masseerige õrnalt oma sõrmepatjadega või pehme juukseharjaga lapse pealage, kaasa arvatud piirkonda ümber lõgeme (pehmed kohad) mis asub pealael. Kui hakkate seepi või šampooni lapse peast ära loputama, asetage oma käsi üle otsmiku, et (seebi)vaht voolaks külgedelt alla ja seep (või šampoon) ei satuks silma. Peske õrnalt ka ülejäänud lapse keha vee ning väikese koguse seebiga.Kui olete vette lisanud vanniõli siis samaaegselt seepi ei kasutata .Vannitamise ajal valage regulaarselt lapse kehale õrnalt vett, et ta ei külmetuks.

 Kõik kuivatamiseks vajalik ja lapse riided peavad juba enne vannitamist valmis olema.Peale vannitamist mähkige laps kohe vannilinasse ja veenduge, et tema pea on kaetud. Kapuutsiga laste rätikud on suurepärased, et hoida äsja pestud laps soojas. Last kuivatades tupsutage volte õrnalt, ärge nühkige, sama kehtib ka svammi kohta vannis. Kuivatage kõrvad.Kui beebi voltidesse tekib haudumus või lööve,määrige last tsinki või pantenooli sisaldava salvi või  kreemiga.Võib kasutada ka beebipuudrit.

On täiesti piisav, kui esimesel aastal vannitada last kaks kuni kolma korda nädalas. Tihedam pesemine võib nahka üleliigselt kuivatada.

Lisainfo

Kaal 1.5 kg