Nutrijunior 3 jätkupiimajook 200 ml, alates 1-eluaastast

0.90

Tootekood: 6438420000050pr*2 Kategooria:

Kirjeldus

Kirjeldus

Piimajook üle 1 aasta vanusele lapsele. Valmis piimajook!

Tootekirjedus

Nutricia NutriJunior 1+ on kasutamisvalmis piimajook, mis sobi suurepäraselt joogiks toidukorra juurde (hommiku-, lõuna-, õhtusöök ja ooted) või söömiseks hommikuteraviljade või pudruga. Jooki võib tarbida külmalt või soojalt. Külma joogina: valada sobiv kogus piimajooki tassi või klaasi ja tarbida. Sooja joogina: valada vajalik kogus piimajooki soojendamiseks sobivasse nõusse ja soojendada serveerimiseks sobiva temperatuurini (ligikaudu 37 °C). Kiires kasvufaasis väikelapsele soovitatakse 300-330 ml piimajooki päevas.

Koostisosad

Vesi, rasvavaba piim , laktoos ( piimas ), galakto-oligosahhariide ( piimast ), rapsiõli, päevalilleõli, frukto-oligosahhariidid, kalaõli, hapendamis- (sidrunhape), emulgaator (mono- ja diglütseriidide), mineraalaineid (magneesium, kaltsium, kaalium, raud , tsink, jood), vitamiinid (C, E, D3, A, B12, pantoteenhape, riboflaviin, niatsiin, K, biotiin, B6, tiamiin, foolhape), aroom (piima maitse).

Valmistamine

Jooki võib tarbida külmalt või soojalt. Külma joogina: valada sobiv kogus piimajooki tassi või klaasi ja tarbida. Sooja joogina: valada vajalik kogus piimajooki soojendamiseks sobivasse nõusse ja soojendada serveerimiseks sobiva temperatuurini (ligikaudu 37 °C). Valmistamiseks kasutatavad nõud steriliseerida vastavalt tootja juhenditele. Piimasegu soojendada vesivannil väljavalatuna puhtas lutipudelis. Enne toitmist kontrollida piimasegu temperatuuri (sobivaks temperatuuriks on kuni 37°C).

Hügieenilistel põhjustel tuleb pudelisse jäänud ja söömata jäänud toit ära visata kohe pärast lapse toitmist.

TÄHTIS TEADA!

Tähelepanu! Rinnapiim on lapsele parim, see toidab, kaitseb ja arendab! Pudelitoidul võib laps võõrduda rinnast. Rinnapiim sisaldab asendamatuid pika ahelaga polüküllastamata rasvhappeid (LCP), nukleotiide ja oligosahhariide. LCP tagab aju ja nägemisfunktsiooni arengu. Oligosahhariidid ja nukleotiidid tugevdavad imiku immuunsüsteemi loomulikul teel. Piimasegu kasutatakse ainult arsti soovitusel. Piimasegu valmistamine, tarvitamine või säilitamine valesti võib ohustada lapse tervist.

Lisainfo

Kaal 0.8 kg