Pesupesemiskapslid White, NEUTRAL, 22 tk

10.99

Laos

Tootekood: 320602* Kategooriad: ,

Kirjeldus

Tootekirjeldus
Neutral pesupesemise kapslid on spetsiaalselt välja töötatud tundliku ja allergilise nahaga inimestele. Neutral White pesupesemise kapslid on mõeldud heledale pesule. Villast ja siidist esemete pesemisel soovitame kasutada spetsiaalset vedelat pesuvahendit Neutral Silk&Wool.
Koostis
MEA Palmkerneleate, Mono Propylene Glycol, Glycereth-6-cocoate, Glycerol, Sodium Laureth Sulfate, PVA, Sodium Diethylenetriamine Pentamethylene Phosphonate, Protease, Amylase, Lipase, Denatonium Benzoate.
Hoiatused
Põhjustab tugevat silmade ärritust. Hoida lastele käettesaamatus kohas. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Kui silmade ärritus ei möödu: pöörduda arsti poole. Kemikaali allaneelamisel mitte esile kutsuda oksendamist, pöörduda viivitamatult arsti poole ja näidata talle pakendit või etiketti.
Kasutusjuhend
Doseerimine: aseta 1 kapsel kuivade kätega pesumasina trumlisse. Seejärel lisa pesu. Kasutada 1 kapsel määrdunud ja väga määrdunud pesu pesemisel (2-5kg). Suurema pesukoguse (6-8kg) pesemiseks kasutada 2 kapslit. Heledat pesu võib pesta temperatuuril 30 ° – 60 ° kraadi. Mitte kasutada eelpesu. Mitte kasutada käsipesuks ega leotamiseks. Ära puuduta kapsleid märgade kätega. Kaplseid mitte purustada. Peale pesukapsli kasutamist sule pakend tihedalt.

Lisainfo

Kaal 0.3 kg