Allahindlus!

Natracare öösidemed,sobivad ka peale sünnitust 10tk

9.50 4.90

Laos

Tootekood: SMA17314*lm Kategooriad: , , ,

Kirjeldus

Paksemad sidemed ilma tiivakesteta ööseks või päevaseks kasutamiseks. Ilma geelita, lõhnaaineteta, kileta. Bioloogiliselt lagunev.

Kõik Natracare tooted on bioloogiliselt lagunevad ja komposteeruvad. Ei sisalda sünteetilisi värvi-, lõhna -ja säilitusaineid.

Milleks looduslikud tooted? Natracare hügieenitooted naistele loodi 1989.aastal Susie Hewsoni poolt. Arvestades dioksiinisisaldusega pleegitusaineid, kunstsiidi kasutamist tampoonide valmistamisel, üleliigseid pestitsiide (putuka- ja umbrohutõrjeained), mida kasutatakse puuvilla kasvatusel ja kilet ning imamisgeele, mida naised ja keskkond on pidanud taluma juba pikka aega, otsustas Natracare leida inim- ja keskkonnasõbralikuma lahenduse.

Naised kogu maailmas usaldavad just Natracare tooteid, kuna need on valmistaud orgaanilisest puuvillast, ilma kloorita pleegitatud, ilma kunstsiidita ja on vabad muudest tehismaterjalidest.

Loomulikult pole Natracare toodetele lisatud lõhnaaineid ega säilitusaineid. Kõik tooted on valmistatud looduslikest taimsetest materjalidest. Natracare hügieenitooted ei tekita toksilise šoki sündroomi.

Natracare on mõeldud naistele, kellel esinevad nahaallergiad, -ärritused, intiimpiirkonna valud või -sügelus. Eriti sobib Natracare naistele, kes tunnevad menstruatsiooni ajal halvasti või ebamugavalt. Paljud naistearstid soovitavad sellisel juhul vältida sünteetilisi ja kahjulikke kemikaale täis tavatooteid ning kasutada loomulikumaid tooteid.

Natracare tampoonid ja niisked rätid on valmistatud ökopuuvillast.

Natracare sidemed ei sisalda imamisgeele ega sünteetilisi aineid, mis nahaga kokkupuutel tekitaksid ärritust.

Natracare tooteid kasutades võite olla kindel, et Natracare tooted on: pleegitatud kloorivabalt, plastikuvabad, imamisgeelideta, vabad ärritavatest, karmidest ja sünteetilistest kemikaalidest, vabad lõhna- ja säilitusainetest, tehtud taimsetest koostisosadest (nt ökopuuvill), allergiavabad ja ei tekita toksilise šoki sündroomi, kaasaegsetele nõudmistele vastavad, bioloogiliselt lagunevad ja 95% komposteeruvad.

Lisainfot saab: http://natracare.com

Lisainfo

Kaal 0.3 kg