Natracare niisked salvrätid beebidele 50tk

5.85

Laos

Tootekood: lp NAT0112*3 Kategooria:

Kirjeldus

Meeldiva aprikoosi lõhnaga veepõhised rätid. Puhastab põhjalikult ja hellalt.

Suur ja pehme ökopuuvillane rätik. Mitte visata WC-sse. Sisaldab ökoaprikoosiõli.

Milleks looduslikud tooted? Natracare hügieenitooted loodi 1989.aastal Susie Hewsoni poolt. Arvestades dioksiinisisaldusega pleegitusaineid, üleliigseid pestitsiide (putuka- ja umbrohutõrjeained), mida kasutatakse puuvilla kasvatusel, otsustas Natracare leida inim- ja keskkonnasõbralikuma lahenduse.

Emad kogu maailmas usaldavad just Natracare tooteid, kuna need on valmistatud orgaanilisest puuvillast, ilma kloorita pleegitatud, ilma kunstsiidita ja on vabad muudest tehismaterjalidest.

Loomulikult pole Natracare toodetele lisatud lõhnaaineid ega säilitusaineid. Kõik tooted on valmistatud looduslikest taimsetest materjalidest.
Natracare tooteid kasutades võite olla kindel, et Natracare tooted on: pleegitatud kloorivabalt, plastikuvabad, imamisgeelideta, vabad ärritavatest, karmidest ja sünteetilistest kemikaalidest, vabad lõhna- ja säilitusainetest, tehtud taimsetest koostisosadest (nt ökopuuvill), allergiavabad ja ei tekita toksilise ðoki sündroomi, kaasaegsetele nõudmistele vastavad, bioloogiliselt lagunevad ja 95% komposteeruvad.

Lisainfot saab: http://natracare.com

Lisainfo

Kaal 1.0 kg