Allahindlus!

Muumi Öko püksmähkmed N6 12-20kg 52tk Junior

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 10.66

Original price was: 33.99€.Current price is: 31.99€.

Tootekood: 6414100597102/1140eug Kategooria:

Kirjeldus

Maailma parim muumimähe

Hästi istuvad, elastsed ja suurepärase imamisvõimega LuxusMuumi Walkers -püksmähkmed on toodetud Soomes. Turvalised Muumi püksmähkmed on välja töötatud koostöös Soome Allergia- ja Astmaliiduga, eesmärgiga tagada soome lapse tervise ja heaolu seisukohalt parim mähe. Sobib väga hästi ka tundliku nahaga lastele.

Muumi-püksmähkmed sobivad kasutamiseks nii päeval kui öösel. Need on mõeldud aktiivsemale, juba käima õppivale lapsele, kes ei taha enam isegi mitte mähkme vahetamise ajal paigal püsida. Muumi – püksmähkmed sobivad kasutamiseks ka varumähkmena, kui laps alles õpib potil käima.

  Mähkme pehme riidetaoline pealispind laseb nahal hingata. Hea imavusega sisu imab niiskuse tõhusalt endasse ja mähkme pind jääb täiesti kuivaks. Suurem osa mähkme pinnast on elastne, et mähe järgiks iga lapse liigutust. Sinu lapsel on hea olla!

Mähe tõmmatakse jalga ja võetakse ära nagu päris püksid. Laps õpib peagi ise oma mähet jalga tõmbama. Mähkmel ei ole avatavaid kinnitusi. Kui mähkmesse juhtub tulema “suurem häda”, siis tõmmatakse mähe küljeõmblusest lihtsalt lahti. Tänu kleebisele on mähkme esiosal ja tagaosal kerge vahet teha. Mähet on ka peale kasutamist lihtne hävitada, mähe tuleb vaid rulli keerata ja rull kleebisega sulgeda

Lisainfo

Kaal 3.0 kg