MAM ULTIVENT 80% Anti-Colic LUTIPUDEL 160ML 0+KUUD Valge Kilpkonn pojaga

7.99

Laos

Tootekood: 295023_2640 Kategooria:

Kirjeldus

MAM Ultivent on uut tüüpi lutipudel. Pudeliga on kaasas pehme silikoonist pudelilutt, mis meenutab oma kujult ema rinnanibu. Pudeli põhjas on õhuventiil, ära hoidmaks vaakumi teket pudelis. Seega laps ei tõmba omale sisse üleliigset õhku, mis tekitab tihti kõhus gaasivalusid. Lutipudeli kork on tihedalt luti vastas, hoidmaks ära vedeliku leket pudeli raputamisel.

 

 

Beebitoodete firma MAM alustas oma tegevust aastal 1976, Austrias. Hetkel müüakse nende tooteid rohkem kui 28 riigis üle kogu maailma. MAM on 1 kohal maailmas oma luttide müügiga (USA, Soome, Skandinaavia, Austria, Prantsusmaa).
Eestis varem MAM tooteid müüdud ei ole ehkki nõudlus nende toodete vastu on väga suur. Paljud tarbijad ostavad nimetatud tooteid Soomest.

MAM tooteid soovitavad kõik juhtivad meditsiiniasutused.

MAM tootja alustas esimesena maailmas ilma rõngata luttide toomist ja on selleks jäänud tänaseni. Ilma rõngata lutt on imikule turvalisem ja mugavam. 

 

MAMil on väga lihtne 3 astmeline pudeli steriliseerimise viis:
1. aseta pudeli põhja u. 20 ml vett
2. aseta lutt koos lutirõngaga, pudel ning kork põhjale
3. pane pudel mikrolaineahju ning keera nupust 3 min- ja ongi valmis!
Pudelit võiks steriliseerida enne igat kasutust ( eriti imikutel) ning luti peaks uue vastu vahetama vähemalt korra 2 kuu jooksul. Oluline on ka jälgida, et luti kumm oleks terve enne igat kasutuskorda, seda eriti, kui lapsel on juba hambad tulnud. ( võib olla, et ta on lutti närinud ning kummi vigastanud)

Lisainfo

Kaal 0.5 kg