MAM Supreme silikoonlutt 1tk sirge lutiga 0+kuud Roheline südamega

8.95

Laos

Tootekood: 295098/7392855151123* Kategooria:

Kirjeldus

Sobib beebile 0+ kuud

Eriti õhuke ja paindlik lutt võimaldab suu loomulikumalt sulgeda ning see jätab hammastele rohkem ruumi. Eriline MAM SkinSoft silikoon ja erilised õhuavad lutiplaadil. Ainulaadne sümmeetriline imemisosa on 60% õhem ja neli korda paindlikum kui enamikul teistel võrreldavatel luttidel (Viini ülikooli kliinilise testi tulemused). KLIINILISELT TÕESTATUD: põhjalik uuring kinnitab, et MAM Supreme luti imemisosa vähendab valehambumuse riski võrreldes tavalise lutiga. (Kliiniline uuring: Saksamaa, 2016, n = 86).
Juhised: Enne esmakordset kasutamist steriliseerige lutti keevas vees 5 min ja laske täielikult jahtuda. Steriliseerimise käigus võib luti sisse koguneda väike kogus vett, selle eemaldamiseks vajutage imemisotsale. Ärge kasutage tugevaid puhastusvahendeid. Ärge kastke lutti magusainesse ega ravimitesse. Ohutuse ja hügieeni tagamiseks vahetage lutti 1-2 kuu tagant. Silikoon ei ole nii vastupidav kui lateks. Pöörake erilist tähelepanu hammustusjälgedele.
HOIATUSED!  Luti kasutamisel võib laps võõrduda rinnast. Enne iga kasutamist puhastage ja kontollige lutti, tõmmake imemisosa erinevates suundades ning visake lutt ära kui märkate kahjustusi. Ärge jätke lutti otsese päikesevalguse/soojuse kätte ega steriliseerige kauem kui soovitatud, kuna see võib lutti kahjustada. Ärge mingil juhul kinnitage lutti tavalise paela vms. abil, laps võib end sellega vigastada. Kasutage alati MAM lutipaela.
Sterilisatsioonikarbi kasutamine: Täida karp 25 ml veega (karbi sees oleva kontrolljooneni). Aseta lutt karpi, sulge kaas ning steriliseeri mikrolaineahjus 3 min. (750-1000w). Ärge jätke steriliseerimise ajal mikrolaineahju järelvalveta. Kui kogu vesi aurustub, lülitage mikrolaineahi välja.Tähelepanu! Karp muutub kuumaks! Jäta toode viieks minutiks mikrolaineahju jahtuma! Nupu ja lutikaitse vahel on õhuava, millesse võib puhastamise ajal vett koguneda.Vee väljasurumiseks vajutage imemisotsale. Kõik MAM tooted on BPA ja BPS vabad.

Lisainfo

Kaal 0.1 kg