MAGNEESIUMISOOL 1KG

5.95

Tootekood: MAGNEESIUMISOOL 1KG/col Kategooriad: ,

Kirjeldus

Magneesiumi-ehk epsomsool, mis on mõeldud vannisoolaks. Kasutamine: jalavanniks – lahustada 100g (4-5 supilusikatäit) soola soojas vannivees. Vannivee temperatuur 35-39 C. Võtta vanni iga päev 10-20 minutit või ka üle päeva kuurina 10-15 protseduuri.

Magneesium on inimesele eluliselt tähtis mineraal, mis reguleerib närvide ja lihaste talitlust.
Tänapäevasest toitumisest tingituna on väga paljudel meist magneesiumipuudus. Selle esmasteks märkideks on pidev väsimus, pea- ja lihasvalud, krambid jalgades, stress, unetus, probleemne nahk, isu magusa järele, rahutus, kõrge vererõhk.
Magneesium imendub oranismi kõige paremini just naha kaudu – ligi 30 korda kiiremini kui suukaudsel manustamisel. Seetõttu on magneesiumi (epsom) vannisool kõige kiirem moodus magneesiumipuuduse leevendmiseks.
Muuhulgas reguleerib magneesium enam kui 325 ensüümi aktiivsust ning mitmeid kehalisi toimemehhanisme – lihaste tööd, energia tootmist, mürkainete väljaviimist, jne.

Toote koostis: magneesiumsulfaathepahüdraat MgSO4 7H2O – 49,1%, kristallvesi H20 – 50,9%, Na 40 mg/kg, K 230 mg/kg, Ca 60 mg/kg, Cl 80 mg/kg, B 7 mg/kg