Lutt silikoon 0-6kuud, TOMMEE TIPPEE Any Time, 2 tk Läbipaistev valge/HELELILLAGA

8.99

Laos

Tootekood: 5010415333544_9975 Kategooria:

Kirjeldus

Klassikaline lutt sobilik lastele 0-6 kuud.

Pööratav silikoonlutt ja traditsiooniline luti krae.

BPA vaba. Lutid on spetsiaalselt disainitud, et lastel oleks neid kerge omaks võtta.

Testid on näidanud, et lapsed aksepteerivad neid lutte juba esimesest kasutamise korrast.

PakiS 2 silikoonist lutti beebidele

Emad ja isad teavad, et pole midagi paremat kui rahulik ja rõõmus beebi ning seetõttu on Tommee Tippees välja töötatud valik lutte, mis on imikute poolt heaks kiidetud. Klassikalises stiilis kilbiga ning moodsa ja lihtsa disainiga Anytime kollektsiooni luttidel on sümmeetriline ja anatoomiline lutt, mis on spetsiaalselt loodud selleks, et optimeerida beebi vastuvõttu.

Beebi heaks kiidetud

2021. aasta juulis läbi viidud sõltumatu uuringu kohaselt, milles osales 416 0–36 kuu vanuste imikute ema, kes kasutavad praegu Tommee Tippee lutti, nõustub 98% beebidest selle kaubamärgi lutiga. Samuti soovitaks 99% emmedest Tommee Tippee lutti; 97% ütleb, et Tommee Tippee lutt on aidanud last rahustada ja 93% ütleb, et beebid armastavad oma Tommee Tippee lutti.

Anatoomiline ja ümberpööratav lutt

Luttidel on anatoomilise ja sümmeetrilise kujuga silikoonist lutt, seega on need pööratavad. Lisaks sellele, et beebidel on lihtsam lutti suus hoida, hõlbustavad need loomulikku suu arengut.

Anytime luti nibukuju meenutab pudelit, nii et see tundub lapsele tuttavam.

Õrn beebi nahale

Kumer kaitsekate tagab tiheda istuvuse lapse nina ja lõua vahel ning suured augud soodustavad paremat õhuvoolu, et vähendada ärrituse ohtu.

Ohutu lapsele

Lutt on valmistatud meditsiinilisest silikoonist ega sisalda bisfenool A (BPA) ega ftalaate. See on pehme, painduv ja äärmiselt vastupidav, maitsetu ja ei hoia plekke ega lõhnu.

Puhastub kergesti sterilisaatoris, käsitsi või nõudepesumasina ülemisel restil.

Tehnilised andmed

Pakendis on kaks lutti vanuses 0 kuni 6 kuud 

Lisainfo

Kaal 0.1 kg