Allahindlus!

LOVELA Universal PESUKAPSLID imiku- ja lasteriietele, valge ja värvilise pesu jaoks 12 tk.

5.99

Laos

Tootekood: 53971/5900627082067* Kategooriad: ,

Kirjeldus

Universaalsed kapslid imiku- ja lasteriiete pesemiseks valgeks ja värvitooniks

“Imikute ja väikelaste nahk on väga õrn ja kergesti ärrituv . Seetõttu soovitan Lovela hüpoallergilisi pesuvahendeid, mis on imikutele ohutud alates esimesest elupäevast. 

Koostis:

15% -30%: mitteioonsed pindaktiivsed ained, anioonsed pindaktiivsed ained, 5% -15%: seep, <5%: fosfonaadid, ensüümid, lõhnaained, bensisotiasolinoon

Hoiatused ja muu teave!!!

Ärritab silmi. Ärritab nahka. Kahjulik veeorganismidele, pikaajalise toimega. Enne kasutamist lugege silti. Hoidke lastest eemal. Kui vajatakse meditsiinilist abi, võtke käepärast toote pakend või silt. Pärast kasutamist pesta hoolikalt käsi. Hoida ainult originaalpakendis.

SILMADE KORRAL: loputage mitu minutit ettevaatlikult veega. Eemaldage kontaktläätsed, kui need on olemas ja neid on lihtne teha. Jätkake loputamist. Helistage viivitamatult MÜRGISTUSTEABEKESKUSELE / arstile.

NEELAMISEKS: Helistage viivitamatult MÜRGISTUSTEABEKESKUSELE / arstile. ÄRGE kutsuge esile oksendamist. Hoida ainult originaalpakendis. Visake sisu / pakend nõuetekohaselt märgistatud mahutitesse vastavalt kohalikele, piirkondlikele, riiklikele ja rahvusvahelistele eeskirjadele. Ärge torkige, purustage ega lõigake. Kui laps paneb kapsli suhu, eemaldage see kohe. Ärge kutsuge esile oksendamist. Kasutage ainult kuivade kätega. Mugav ladustamine. Lukuga lastele ohutu. Hoida toatemperatuuril.

Lisainfo

Kaal 1.9 kg