Allahindlus!

LEGO® City advendikalender

26.90

Laos

Tootekood: 60303* Kategooriad: ,

Kirjeldus

Kasvata pühade lähenedes põnevust LEGO® City advendikalendri (60303) mängukomplekti abil. Lastel aitavad tähtsa päevani jäänud päevi loendada telesarja „LEGO City Adventures“ tegelaskujud ja lahedad tarvikud. Laota laiali lumist linna kujutav mängumatt ja loo tegevuspaik lõputute loominguliste seikluste jaoks.

Lõbusad mudelid, mille kokkupanek on kiire ja lihtne
See LEGO City advendikalender on imetore kingitus alates 5-aastastele lastele. Iga üllatusmänguasjaga on kaasas lihtsasti järgitavad ehitusjuhised, et ka pisemad LEGO ehitajad võiksid nautida lõbusat ehitus- ja mänguelamust.

Lahedad jõulumänguasjad lastele
LEGO City advendikalendrid on tulvil inspiratsiooni, lõbusat pidulikkust ja imelisi üllatusi lastele, kellele meeldib loominguline mäng. Kalendriga kaasas käivaid kokkupandavaid mänguasju, telesarja „LEGO City Adventures“ tegelaskujusid ja tarvikuid saab kombineerida ka olemasolevate LEGO mängukomplektidega, et rõõmu oleks rohkem.

Alates 5-aastased lapsed saavad igal detsembripäeval nautida loomingulisi mänge selle LEGO® City advendikalendri (60303) abil, mis on täis imelisi minimudeleid, lõbusaid LEGO City telesarja tegelaskujusid ja lahedaid tarvikuid.
Komplektis on telesarja „LEGO® City Adventures“ tegelaskujude Top Hat Tomi, Bobi, Betty, Sam Grizzledi, Shirley Keeperi ja Fendrichi minifiguurid, lisaks kokkupandav Duke DeTaini lumememm ja lumist linna kujutav mängumatt.
Lapsed saavad hakata loendama tähtsa päevani jäävaid päevi lahendate mudelite, lõbusate tegelaskujude minifiguuride ja laotatava mängumati abil, kus saab ehitada ja etendada oma jõuluteemalisi LEGO® City seiklusi!
Kas otsid lahedat kingitust alates 5-aastastele lastele? See advendikalender on ideaalne üllatus telesarja „LEGO® City Adventures“ fännidele ja lastele, kellele meeldivad lahedad mänguasjad ja loominguline mäng.
LEGO® City advendikalendri karp on 26 cm kõrge, 38 cm lai ja 7 cm sügav.
Patareisid pole vaja! Advendikalendris sisalduvad kokkupandavad LEGO® mänguasjad ja tegelaskujud töötavad väikeste laste suure kujutlusvõime jõul – nii võivad pidulikud lõbustused kohe alata ja kesta päevast päeva.
LEGO® City advendikalendri iga üllatusega on kaasas lihtsasti järgitav ehitusjuhend, mis on trükitud iga kalendriakna siseküljele, et ka algajad ehitajad võiksid oma mänguasjade kokkupanekut nautida.
Pidulike LEGO® City advendikomplektidega on kaasas värvikad miniehitusmudelid ja lõbusad tegelaskujud, mis innustavad rollimängu ning aitavad lastel arendada füüsilisi ja loomingulisi oskusi.
Kõiki LEGO® klotse ja osasid toodetakse kooskõlas rangete tööstusharu kvaliteedinõuetega, et tagada nende stabiilne kvaliteet, ühtesobivus ja lõbus ehituskogemus – seda juba alates aastast 1958.
LEGO® City ehitusmänguasju testitakse põhjalikult, et tagada iga mängukomplekti vastavus rangetele ohutusnõuetele.

HOIATUS!Ei sobi alla 3-aastastele.
Väikesed osad. Lämbumisoht.

Lisainfo

Kaal 0.0 kg