BRITAX kergkäru B-AGILE R BLACK SHADOW/BROWN 2000032870

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 116.33

349.00

Tootekood: 3010101-1596kot Kategooria:

Kirjeldus

Britax Römer Buggy B-Agile R ühendab ideaalselt mugavuse, paindlikkuse ja moe, pannes noored ja energilised pered end lõdvestunud ja praktilistena tundma.

  • Vanuse soovitus : sobib sünnist kuni umbes 4-aastaseks
  • Kandevõime : kuni 22kg kehakaalu
  • Raam : laius 56cm, topeltvedrustus, ühe käega kokkupandav süsteem, punktsioonivastased rehvid, pööratav esiratas (Ø17.5cm), tagaratas Ø24cm
  • Istmeseade : hõlpsasti reguleeritav turvavöösüsteem, reguleeritavad jalatoed ja seljatuged lamamisasendisse, vaateaknaga kapuuts UPF 50+, nahast väljanägemisega käepidemed ja kaitsepiirded
  • Suurus : 56 × 85 × 103cm, volditud suurus 69 × 56 × 36cm
  • Kaal : 10,5 kg
  • Tarnekomplekt : raam koos istmeosaga, ostukorv (maksimaalne koormus 4kg), turvarii, vihmakate, topsihoidja

Sobib kõigile topeltvedrustusega mootorsõidukitele

Laius B-Agile R on ainult 56cm , ja seda saab manipuleerida vabalt kitsas äritänavaid, alleede ja isegi tihe rahvahulgad. Selle pööratavad ja lukustatavad esirattad tagavad iga toimingu jaoks õiged seadistused. Tõrjumisvastane ratas sobib igale maastikule. Lisaks topeltvedrustusele on tagarattal täiendav poroloonist südamik , mis suudab absorbeerida peaaegu igasuguseid lööke.

Automaatne klapilukuga voltimisseade

Britax Römer B-Agile R ühe käega kokkupandav seade on eriti praktiline. Isegi kui hoiate last ühes käes, saab käru hõlpsasti kasutusele võtta. Tänu automaatsele kokkuklapitavale lukustusele saab B-Agile’i ohutult kokku voltida kuni järgmise kasutuseni. Kokkupandud vanker on sõltumatu ja tänu oma kompaktsele voltimismõõdule saab seda paljudes autodes hõlpsasti hoida.

Mugavus algab esimesest päevast

Selle polsterdatud istumisnurk pakub teie lastele mugavat kohta mõnusaks jalutuskäiguks ja põnevaks seikluseks. Reguleeritava seljatoega saab vastsündinutel realiseerida erinevaid istumis- ja lamamisasendeid. Vaateakna, päikesesirmi ja UPF 50+ päikesekaitse funktsiooniga kapoti all on teie laps tuule ja päikese eest hästi kaitstud. Kui jalg puhkab või teie laps on suureks kasvanud, saavad nad mugavalt pedaalidel istuda .

Eriti kuumadel päevadel võib ventilatsiooniakende avamine õhul paremini ringi liikuda.

Paindlikkus kogu päeva vältel

Britax Römer B-Agile R-ga saate vabalt liikuda erinevate reisisüsteemide vahel. Komplektis oleva lisadapteri abil saate jalutuskäru külge ühendada mis tahes Britax Römeri väikelaste turvatooli või sellele vastava magamiskori .

Turvavöö reguleerimine on väga lihtne

Lihtsalt libistage 5- punktilist turvavööd , saate seda kohandada vastavalt oma lapse kasvuvajadustele, isegi kui laps istub kärus, saab seda hõlpsasti reguleerida.

Lisainfo

Kaal 10.0 kg