NUTRIGEN INULIIN KÕHUKINNISUSE VASTU LASTELE JA TÄISKASVANUTELE N10 alates 1+aastast

9.90

Kirjeldus

Nutrigen Inuliin prebiootikum kõhukinnisuse vastu. Kasutamiseks alates 1. eluaastast ja ka täiskasvanutele

 

Krooniline kõhukinnisus on üks väikelaste levinumaid tervisemuresid. Kõhukinnisus võib tekkida mitmel eri põhjusel ja tekitada väga suurt ebamugavust.Prebiootikum nagu inuliin on turvaline, lihtne ja efektiivne viis positiivselt mõjutada soolestiku mikrofloorat ning see abistab suurepäraselt kõhukinnisuse vastu.

Nutrigen prebiootikum Inuliin sisaldab vajalikke vitamiine ja mineraale, mis aitavad kaasa soolestiku heaolule. Inuliinijooki kasutades tihenevad väljaheited, väheneb ebamugavustunne kõhus ning kõhukinnisus.

Ei sisalda kunstlikke värvaineid ega säilitusaineid. Sobib taimetoitlastele ning on gluteenivaba.

Kasutusjuhend: Kasuta vähemalt üks pakike päevas. Ava pakike ülevalt rebides ja kalla kogu paki sisu kuiva klaasi. Lisa umbes pool klaasi sooja (u. 100ml) või külma vett ning sega kuni pulber on korralikult lahtunud. Kui segu on valmis, tarbi poole tunni jooksul. Kui segu pakseneb, vala juurde veidi vett ja sega uuesti. Sobib kasutamiseks alates 1. eluaastast ning ka täiskasvanutele.

Mis on inuliin?

Inuliin on vesilahustuv kiudaine, mida saadakse näiteks sigurist ja maapirnist. Inuliin on prebiootikum – see on seedekulglas asuvate kasulike bakterite toiduallikaks. Samuti on uuringutes ilmnenud, et inuliin soodustab mitmete mineraal­ainete, näiteks kaltsiumi ja magneesiumi, ning mikroelementide, näiteks vase, raua ja tsingi imendumist. Ühtlasi, kuna inuliin on kiudaine, siis see aitab pikendada täiskõhutunnet, soodustada seedekulgla (ja seal sisalduvate heade bakterite) tööd aidates seega ka kõhukinnisuse vastu

Lisainfo

Kaal 0.1 kg