Kitchen Super Chef röster+veekeetja 3+aastasele

15.99

Laos

Tootekood: RP88121/4897065201468* Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Mäng on mõeldud alates 3. eluaastast. 

Karp mis sisaldab veekeetjat, mis simuleerib keeva vee hääli, ja kahe röstsaiaga röstrit, et mängida fantaasiat ja lõbusust.

Valmistage emmele ja isale hommikusööki selle realistliku ja stiilse mänguveekeetja ja röstri komplektiga. Köögimängukomplekt on loodud sobima igasse kööki. Veekeetjal on veenäidiku imitatsioon ja eemaldatav kaas. Röster sisaldab kahte viilu mänguröstsaia, keerake lihtsalt taimerit ja oodake, kuni röstsai välja hüppab? täpselt nagu emme teeb. Palju fantaasiarikast mängu.
  • STIILNE KEETJA JA RÖSTER : lõbus Jeeves Jr. röster on realistliku välimusega ja kõlava mängukomplekt, mis sisaldab 1 veekeetjat, 1 röstrit ja 2 röstsaia.
  • REALISTLIK HÜKIK RÖSTER : keeratava taimeriga teeskleval rösteril on hüpikfunktsioon. Lapsed võiksid jäljendada vanemate tegevust, et õppida leiba küpsetama.
  • ELEKTROONILINE VALGUSE JA HELIEFEKTIGA KEEDE : Kui nupp on sisse lülitatud, on veekeetjal tõelised keeva vee heliefektid ja kaane avamisel ilmub valgusefekt.
  • TEESELGE TOIDUVALMISTAMISE ÕPPIMINE : realistlik rösteri mänguasjade komplekt sobib suurepäraselt lastele, kes on teesklemise staadiumis ja soovivad kopeerida kõike, mida emme teeb. Palju nalja teeselda, et kokkab nagu emme.
  • KÕRGE KVALITEEDI OHUTUSGRANTAATI : infunbebe Jeeves Jr. veekeetja ja röstri mängukomplekt on valmistatud kvaliteetsest ja vastupidavast plastikust ning kokku pandud kõrgeimate tootmis- ja USA kõrgeimate ASTM-i ohutusstandarditega
Soovitatav vanus: alates 3 aastast ja üle selle

Lisainfo

Kaal 1.9 kg