Allahindlus!

Kaerapuder piimata ÖKO 200g 4.kuust Hipp

4.98

Tootekood: 290427/9062300139829 Kategooria:

Kirjeldus

HiPP ilma piimata ja ilma lisatud suhkruteta kaerapuder imikutele, peale 4. kuud. Sobiv esimene lisatoit rinnapiimale või piimasegule. HiPP Organic kvaliteedimärk garanteerib kõrgeima kvaliteedi ja sellele vastavad nõuded on rangemad kui EL mahepõllumajanduse määruses. Teie lapse turvalise ja tasakaalustatud toitumise heaks on pudrupulbris: B1-vitamiin* (toetab närvisüsteemi normaalset talitlust) ja väärtuslik, kergesti seeditav teravili (gluteenivaba). Pudrupulbris ei ole: lisatud suhkruid1, lõhna- ja maitseaineid, värvaineid* ning säilitusaineid*. 1-koostisosad sisaldavad looduslikult esinevaid suhkruid. *-vastavalt seadusele.
Koostisosad: Täistera KAERAJAHU* 100% , B1-vitamiin.*-mahepõllumajandusest.

* Toote koostisosade loetelu võib muutuda. Kontrollige enne toote tarbimist pakendil esitatud koostisosi.

Toitumisalane teave 100g pulbris: energiasisaldus kJ/kcal 1736/ 411. Rasvad g 7,0, millest küllastunud rasvhappeid g 1,3. Süsivesikud g 71,2, millest suhkrud1 g 1,5, Kiudained g 7,8. Valgud g 12,0, Sool2 g < 0,05. Naatrium g < 0,02. B1-vitamiin mg 1,6 (320% päevasest võrdluskogusest). 1koostisosad sisaldavad looduslikult esinevaid suhkruid, 2soola sisaldus tuleneb loodusliku naatriumi olemasolust.
Valmistamine: HiPP piimaseguga valmistamine: valmistage umbes 200 ml HiPP piimasegu, mida hetkel kasutate (nii nagu oleksite ette valmistanud lutipudeli). Pange kaussi 3 -4 spl.( 22g) pudrupulbrit ning lisage piimasegu ja segage. Laske paisuda sobiva konsistentsi saavutamiseni. Enne lapsele andmist kontrollige pudru temperatuuri. Poolpiimapudru valmistamine: keetke 100ml täispiima + 100ml vett1 ja jahutage ~ 50oC. Pange kaussi 3-4 spl. (22g) kaerapudrupulbrit, lisage vedelik ja segage. Laske paisuda sobiva konsistentsi saavutamiseni. Kontrollige temperatuuri. 1-vee lisamine on vajalik, et vähendada lehmapiima valgusisaldust lapsele sobivale tasemele. Piimata puuviljapudru valmistamine: Keetke 100 ml vett ja jahutage see ~50oC. Pange ~ 2 kuhjaga spl. (11g) kaerapudrupulbrit kaussi ja lisage vesi. Lisage 100g HiPP puuviljapüreed (näit. Williams pirnipüreed) ja 1 tl rapsiõli ning segage. Kontrollige temperatuuri. Igaks valmistamiskorraks keetke uus vesi.
Tähtis teada: lapse tervise huvides on oluline kinni pidada valmistamisjuhendist ja selles märgitud kogustest. Toitke imikut alati lusikaga ja valmistage igaks toidukorraks värske puder. Valmis putru mitte soojendada mikrolaineahjus, põletuse oht! Puhastage imiku hambaid regulaarselt alates 1.hamba lõikumisest. Lapsele on oluline mitmekülgne ja tasakaalustatud toitumine. Avatud pakend sulgeda hoolikalt ning hoida puhtas ja kuivas kohas ning tarvitada ära 3-4 nädala jooksul peale avamist. Pakendatud kaitsvasse keskkonda. See toode saadeti tehasest välja väga heas korras, enne kasutamist palun kontrollige, et toode ei ole saanud kahjustada. Hoida toatemperatuuril kuivas kohas. Suletud originaalpakendis ja õigesti hoitud toode on parim enne: vt. pakendi ülaosalt. Toodetud Horvaatias. Ametlik esindaja Eestis: AS LTT

Gluteenivaba. Gluteen on nisus, rukkis, odras ja kaeras või nende ristandites ning nimetatud teraviljasaadustes olev valgufraktsioon, mida osa inimestest ei talu. Gluteenivabaks toiduks saab pidada kõiki toite, mis ei sisalda gluteeni või gluteenisisaldus on väiksem kui 20 mg/kg.
Laktoosivaba. Laktoos on piimasuhkur, mida osa inimestest ei talu. Laktoosivabad on tooted, milles laktoos on lõhustatud kaheks lihtsuhkruks – glükoosiks ja galaktoosiks. Seetõttu on need tooted veidi magusama maitsega.
Suhkruvaba. Suhkruvaba on toode, millest saadav energiasisaldus on märkimisväärselt väiksem võrreldes sama toote tavalise energiasisaldusega. Suhkruvaba toode ei sisalda üle 0,5 g suhkruid 100 g või 100 ml kohta.
Mahe. Mahetoodetes ei ole kasutatud kunstlikke mineraalväetisi, taimekaitsevahendeid, säilitusaineid ega toiduvärve. Liha- ja piimatoodetele antakse mahemärk, kui loomad saavad vabalt väljas käia ja vähemalt pool nende söödast on kasvatatud kunstväetisteta ja -kahjuritõrjevahenditeta.
Öko. Öko-märgistus antakse keskkonnasõbralikele toodetele ja teenustele.
Vegan. Vegantoode ei sisalda liha-, muna- ja piimatooteid ega teisi loomseid saadusi (nagu näiteks želatiin ja mesi). Toode sobib taimetoitlastele.

Lisainfo

Kaal 0.3 kg