Huggies mähkmed Classic 4 7-18kg 44tk

13.70

Tootekood: 618302/5029053573915 Kategooria:

Kirjeldus

Huggies® Classic teipmähkmed sobivad nii poistele kui tüdrukutele ning on toodetud kasutades 360° lekke kaitse tehnoloogiat. Lõhnavad, hingavad, pehmed materjalid ning kiiresti imav kiht tagavad õhuringluse ja puhta naha, pehmed venivad ribad jalgade ümber pakuvad lisakaitset lekete vastu, korduvkasutatavad kinnitused ja pehme vöökoht aitavad kohandada mähkme kõhukese suurusega, lisakson mähkmetel vahvad Disney® Lõvikuninga tegelaskujude pildid kõik selleks, et pisike maailmaavastaja tunneks end mugavalt ja pepu püsiks kuiv kuni 12 tundi. Huggies Classic kvaliteet taskukohase hinnaga!

Säilitustingimused

 

Kasutusjuhend

Ühekordseks kasutamiseks mõeldud teipmähkmed on varustatud korduvsuletavate teibiribadega, mida saab kinnitada kogu mähkme ulatuses. Kinnita mähe vastavalt beebi kehakujule. Peale kasutamist keera mähe rulli ja kinnita kinnitusribaga.

Ohutus

Lämbumisohu vältimiseks hoidke plastkotti beebide ja laste käeulatusest väljas. Ärge jätke seda hälli, voodisse, lapsevankrisse ega mängukohta.

Pilt on illustreeriv, toote tegelik välimus võib erineda. Tootekirjeldus on üldise iseloomuga ning võib erineda tootepakendil olevast teabest.

Lisainfo

Kaal 1.0 kg