Allahindlus!

Holle ökoloogiline täistera hirsipuder Organic 250g 6.kuust

5.25

Tootekood: 7640161872486/300851gold* Kategooria:

Kirjeldus

Hirss on üks vanimaid kasvatatavaid teravilju maailmas. Holle orgaaniline hirsipuder on  kõige populaarsem gluteenivaba teravili, et alustada beebi võõrutamist tahketele ainetele.

Hirss on väga rikas küllastumata rasvhapete poolest ning sisaldab märkimisväärses koguses mineraale, vitamiine ja mikroelemente – eriti ränihapet, mis mõjutab luude, juuste, küünte ja naha tervislikke kasvu.

Holle orgaanilist hirsi putru on lihtne valmistada kas rinnapiima, lapsepiimasegu või isegi puhta veega, põhimõtteliselt kõigi vedelikega, mida teie laps on harjunud jooma.

Palun lugege pakendil olevaid juhiseid.

Holle orgaanilise hirsi beebipudru võib võõrutamise alustamisel anda ühele esimestest teradest teie lapsele.

Koostis: täistera hirss jahu * 100%, tiamiin (seadus nõuab). * Mahepõllundusest.

Säilitamisjuhised: Hoida kuivas ja jahedas kohas.

 

Gluteenivaba,suhkrulisandita(sisaldab ainult looduslikult esinevaid suhkruid),ei sisalda kunstlikke maitse-,värvi- ega säilitusaineid.

Ei sisalda geneetiliselt muundatud koostiosi.
Holle putrudes on kasutatud täisterahelbeid mis on beebide jaoks kergesti seeditavad.
Täisterade kasutamine kindlustab selle,et terade aktiivsed toitained säilivad koos väärtuslike kiudainetega,mis soodustavad seedimist.

Kasutusjuhised ja ettevaatusabinõud:

Hoiatus: Ei sobi alla 6 kuu vanustele lastele Hoidke söömisel alati oma lapsel silm peal.

* Toote koostisosade loetelu võib muutuda. Kontrollige enne toote tarbimist pakendil esitatud koostisosi.

Säilitamine ja kasutamine
Kinniselt säilib toatemperatuuril. Kuiv ja mitte otsese päikesevalguse käes.
Lämbumisohu vältimiseks ärge laske beebil süüa ilma järelevalveta või lamavas asendis.

Päritolumaa

ŠVEITS

Käitleja

Goldberger

Gluteenivaba. Gluteen on nisus, rukkis, odras ja kaeras või nende ristandites ning nimetatud teraviljasaadustes olev valgufraktsioon, mida osa inimestest ei talu. Gluteenivabaks toiduks saab pidada kõiki toite, mis ei sisalda gluteeni või gluteenisisaldus on väiksem kui 20 mg/kg.
Laktoosivaba. Laktoos on piimasuhkur, mida osa inimestest ei talu. Laktoosivabad on tooted, milles laktoos on lõhustatud kaheks lihtsuhkruks – glükoosiks ja galaktoosiks. Seetõttu on need tooted veidi magusama maitsega.
Suhkruvaba. Suhkruvaba on toode, millest saadav energiasisaldus on märkimisväärselt väiksem võrreldes sama toote tavalise energiasisaldusega. Suhkruvaba toode ei sisalda üle 0,5 g suhkruid 100 g või 100 ml kohta.
Mahe. Mahetoodetes ei ole kasutatud kunstlikke mineraalväetisi, taimekaitsevahendeid, säilitusaineid ega toiduvärve. Liha- ja piimatoodetele antakse mahemärk, kui loomad saavad vabalt väljas käia ja vähemalt pool nende söödast on kasvatatud kunstväetisteta ja -kahjuritõrjevahenditeta.
Öko. Öko-märgistus antakse keskkonnasõbralikele toodetele ja teenustele.
Vegan. Vegantoode ei sisalda liha-, muna- ja piimatooteid ega teisi loomseid saadusi (nagu näiteks želatiin ja mesi). Toode sobib taimetoitlastele.

Lisainfo

Kaal 0.3 kg