Allahindlus!

Holle köögiviljapüree 190g 2x190g 6.kuust (1purk-1,73eur)

3.46

Laos

Tootekood: HOL109001lp Kategooria:

Kirjeldus

 

Kasuta seda püreed alates 6-st elukuust, kui võõrutad titat rinnast. Ei ole lisatud soola ega suhkrut, ei sisalda muna, pärmi ega piima, kergesti seeditav. Gluteenivaba.

Koostis: 80% köögivilju (porgand * 51% * 18% kartul, spinat * 5% * 5% pastinaak, porru * 1%), vesi. * – Demeter-kvaliteediga biodünaamilisest mahepõllundusest

Sega enne kasutamist. Soojenda terve purk või sobiv portsjon keeva vee vannis. Alusta lisatoidu andmist 2-4 lusikatäiest ning suurenda kogust kuni terve purgini.
Et suurendada rasvhapete kättesaadavust, soovitame toidu sisse segada 2 lusikatäit imikute toiduõli.
Kasutamata püreed võib külmkapis kaetuna säilitada kuni kaks päeva.

100g sisaldab:
Energia 150KJ/ 36 kcal
Valk 0,7 g
Süsivesikud 6,5g
– millest suhkur 3,5g
Rasv 0,07
– millest küllastunud rasv 0,3
Kiudained 2,1 g
Naatrium 0,03 mg

Kõik Holle püreed on on pastöriseeritud umbes 70 ° C juures, kasutades tänapäevast tootmistehnoloogiat. Tavapärast 120 ° C ei kasutata, seeläbi on säilinud toodetel loomulik värv ja maksimaalne maitse ning lõhn.

Kasutusjuhised ja ettevaatusabinõud:

Hoiatus: Ei sobi alla 6 kuu vanustele lastele Hoidke söömisel alati oma lapsel silm peal.

* Toote koostisosade loetelu võib muutuda. Kontrollige enne toote tarbimist pakendil esitatud koostisosi.
Säilitamine ja kasutamine
Kinniselt säilib toatemperatuuril. Kuiv ja mitte otsese päikesevalguse käes.
Lämbumisohu vältimiseks ärge laske beebil süüa ilma järelevalveta või lamavas asendis.

Päritolumaa

Suurbritannia

Käitleja

Looduspere

Gluteenivaba. Gluteen on nisus, rukkis, odras ja kaeras või nende ristandites ning nimetatud teraviljasaadustes olev valgufraktsioon, mida osa inimestest ei talu. Gluteenivabaks toiduks saab pidada kõiki toite, mis ei sisalda gluteeni või gluteenisisaldus on väiksem kui 20 mg/kg.
Laktoosivaba. Laktoos on piimasuhkur, mida osa inimestest ei talu. Laktoosivabad on tooted, milles laktoos on lõhustatud kaheks lihtsuhkruks – glükoosiks ja galaktoosiks. Seetõttu on need tooted veidi magusama maitsega.
Suhkruvaba. Suhkruvaba on toode, millest saadav energiasisaldus on märkimisväärselt väiksem võrreldes sama toote tavalise energiasisaldusega. Suhkruvaba toode ei sisalda üle 0,5 g suhkruid 100 g või 100 ml kohta.
Mahe. Mahetoodetes ei ole kasutatud kunstlikke mineraalväetisi, taimekaitsevahendeid, säilitusaineid ega toiduvärve. Liha- ja piimatoodetele antakse mahemärk, kui loomad saavad vabalt väljas käia ja vähemalt pool nende söödast on kasvatatud kunstväetisteta ja -kahjuritõrjevahenditeta.
Öko. Öko-märgistus antakse keskkonnasõbralikele toodetele ja teenustele.
Vegan. Vegantoode ei sisalda liha-, muna- ja piimatooteid ega teisi loomseid saadusi (nagu näiteks želatiin ja mesi). Toode sobib taimetoitlastele.

Lisainfo

Kaal 0.4 kg