HiPP Hirsipulgad 30g 10.kuust BIO

1.63

Laos

Tootekood: 290698/4062300399570 Kategooria:

Kirjeldus

Mahedalt toodetud teraviljadest maitsev vahepala, sobilik al. 8.elukuust. Kerge ja õhulise struktuuriga hirsipulgad sulavad suus kiiresti. Tänu ümarale ja piklikule kujule on hirsipulka kerge käes hoida ja ise sööma õppida. Koostisosad: täisterahirsijahu* 34%, maisijahu*, riisijahu*, B1-vitamiin). *-mahepõllumajandusest. Gluteenivaba. Keskmised toiteväärtused 100g tootes: energiasisaldus kJ/kcal 1652/ 390, rasvad 2,0g, millest küllastunud rasvhapped 0,3g, süsivesikud 82,1g, millest suhkur* 0,5g, kiudained 2,0g, valgud 9,8g, sool** < 0,05g, naatrium < 0,02g, B1-vitamiin*** 0,9 mg (180% päevasest võrdluskogusest).​ *koostisosad sisaldavad looduslikult esinevaid suhkruid. **soola sisaldus tuleneb loodusliku Na olemasolust. ***vastavalt seadusele. Võib sisaldada sinepi jälgi. Kasutamisõpetus: sobib vahepalaks lastele ja ka tervele perele. Päevane portsjon: alates 8. elukuust 3-5 tk ja alates 10. elukuust 5-10 tk. TÄHTIS: oht neelamisel! Ärge jätke imikut üksi, hoidke teda hirsipulga söömise ajal pideva järelvalve all, hirsipulga tükid võivad sattuda kurku! Mitte pakkuda hirsipulka imikule kui ta on pikali asendis. Puhastage imiku hambaid regulaarselt al.1. hamba lõikumisest. Pange tähele: ilma lisatud soola ja suhkruta ning lõhna- ja maitseaineteta. Säilitamine: toatemperatuuril, kuivas kohas. Avatud pakend sulgeda õhukindlalt ja mitte säilitada pikaajaliselt. Enne tarvitamist palun veenduge, et pakend ei ole saanud kahjustada. Pakendatud kaitsvasse atmosfääri. Parim enne: vt. pakendi tagaküljelt. Toodetud Austrias. Esindaja Eestis AS LTT

* Toote koostisosade loetelu võib muutuda. Kontrollige enne toote tarbimist pakendil esitatud koostisosi.

Gluteenivaba. Gluteen on nisus, rukkis, odras ja kaeras või nende ristandites ning nimetatud teraviljasaadustes olev valgufraktsioon, mida osa inimestest ei talu. Gluteenivabaks toiduks saab pidada kõiki toite, mis ei sisalda gluteeni või gluteenisisaldus on väiksem kui 20 mg/kg.
Laktoosivaba. Laktoos on piimasuhkur, mida osa inimestest ei talu. Laktoosivabad on tooted, milles laktoos on lõhustatud kaheks lihtsuhkruks – glükoosiks ja galaktoosiks. Seetõttu on need tooted veidi magusama maitsega.
Suhkruvaba. Suhkruvaba on toode, millest saadav energiasisaldus on märkimisväärselt väiksem võrreldes sama toote tavalise energiasisaldusega. Suhkruvaba toode ei sisalda üle 0,5 g suhkruid 100 g või 100 ml kohta.
Mahe. Mahetoodetes ei ole kasutatud kunstlikke mineraalväetisi, taimekaitsevahendeid, säilitusaineid ega toiduvärve. Liha- ja piimatoodetele antakse mahemärk, kui loomad saavad vabalt väljas käia ja vähemalt pool nende söödast on kasvatatud kunstväetisteta ja -kahjuritõrjevahenditeta.
Öko. Öko-märgistus antakse keskkonnasõbralikele toodetele ja teenustele.
Vegan. Vegantoode ei sisalda liha-, muna- ja piimatooteid ega teisi loomseid saadusi (nagu näiteks želatiin ja mesi). Toode sobib taimetoitlastele.

Lisainfo

Kaal 0.05 kg