Himalaya hambapasta Stain Away 75ml

4.53

Laos

Tootekood: 7058eug Kategooria:

Kirjeldus

– eemaldab kohvi ja tee ladestused 
– 3 tooni heledamad 4 nädala jooksul 
– pikaajaline värske hingeõhk 

Terved igemed tagavad tugevad hambad ja hea suuhügieeni. Himaalaja Herbals Gum Expert rida sisaldab Miswaki hambapastat ja looduslikke puhastusvahendeid, mis kaitsevad igemeid ja hoiavad neid tervena. Stain-Away hambapasta on ainulaadne taimne koostis, mis kasutab taimeensüümi tehnoloogiat, et eemaldada õrnalt tee ja kohvi . Sobib ka suitsetajatele. Papaia ja ananassi ensüümide efektiivne kombinatsioon takistab ka hambakivi moodustumist ja tagab kiirgava naeratuse ilma plekkideta. 

Kliiniline test
Kliinilises testis harjutasid 100 inimest hambaid kaks korda päevas 4 nädala jooksul. Tulemus: kuni 3 tooni heledam 4 nädala jooksul! 

Stain Away on ohutu ja loomulik valgendav hambapasta, mis ei sisalda keemilisi pleegitavaid aineid. Hambapasta ei sisalda parabeene ja fluoriidi ning on 100% taimne. 

Pakend: 75 ml 

– eemaldab kohvi ja tee ladestused, 3 tooni heledamad hambad 4 nädala jooksul.
– papaia ja ananassi taimsete ensüümide tehnoloogia eemaldab kergelt kohvi ja tee ladestumise ning takistab hambakatu teket. 
– Miswak tugevdab igemeid ja hoiab hambad tugevana. 
– nelk on antimikroobsete omadustega, mis takistab halba hingeõhku põhjustavaid baktereid.
– Menthol loob kauakestva värske hingeõhu 
– ilma keemiliste pleegitusained, parabeene ja fluoriidi ja 100% taimne 

manuaal 
2x päevas harja põhjalikult või nii tihti, nagu soovitas hambaarsti. Kuni 6-aastased lapsed vajavad väikest kogust(herne tera suurune) koos täiskasvanuga. Ärge neelake. Sülita välja ja loputa hästi veega.

Lisainfo

Kaal 0.1 kg