Himalya õrn neempesugeel 150ml

4.53

Laos

Tootekood: 7005eug Kategooria:

Kirjeldus

Looduslik Ayurveda kosmeetika ” Himaalaja taimed “. Ayurveda on  tervise ja pika elu teadus, mis on kooskõlas  loodusega, mis ei saa ainult tervendada keha ja vaimu, vaid taastab ka endise ilu ja nooruse. Ajurveda kosmeetika on üks selle eesmärgi saavutamise vahenditest.

Õnneks ei pea Ayurveda kosmeetikat kasutama Ayurveda ekspert. Fakt on see, et sellised tooted valmistatakse tavalisel kujul kreemide, näo puhastamise, toonikute jms kujul.

Himaalaja herbal tooted luuakse, võttes arvesse India süsteemi ayuverda, iga selle toote kasutatavat looduslikku komponenti, toimides koos teiste elementidega, täiendades ja suurendades üksteise tõhusust. Teil on sellest kasu ja nautige looduslikku kosmeetikat.

Kosmeetilise kaubamärgi ” Himalaya Herbals ” nimi pärineb mägede nimest, sest Himaalaja on alati sümboliseerinud puhtust, kõrgeid ideaale ja inimese soovi teada saada looduse saladusi. Nendes mägedes kasvavad enamik kosmeetikatoodetes Himalaya Herbals kasutatavaid ravimtaimi.

Geel sobib nii normaalseks puhastamiseks kui ka lööbes ja  rasusele ning  probleemsele nahale. See sisaldab neemi,mis kaitseb nahka akne eest. Geel ei sisalda seepi ega kuivata nahka. Regulaarsel kasutamisel on see puhas, õrn ja värske.

Geeli koostis sisaldab neemi, mis puhastab nahka löövet tekitavate bakterite ja mikroobide eest, samuti kurkumit, millel on jahutus, antiseptiline ja põletikuvastane toime.

 

Lisainfo

Kaal 0.2 kg