Allahindlus!

HiPP Head ööd! Piimapudrupulber beebiküpsistega ÖKO 250g Hipp 6.kuust

4.98

Tootekood: 290416/9062300140085 Kategooria:

Kirjeldus

Koostisained

Vadakutoode*, 31% maisijahu*, 13% lõssipulber*, taimeõli* (päevalilleõli*, rapsiõli*, kookosõli*), galakto-oligosahhariidid laktoosist*, 3% banaanihelbed*, 2,1% ploom helbed*, riisijahu*, kaltsiumkarbonaat, õunaekstrakt*, vitamiin C, rauddifosfaat, vitamiin E, vitamiin B1, vitamiin A, kaaliumjodiid, vitamiin D.

* mahetootmisest.

 • pole lisatud suhkruid
 • mahlakontsentraadita
 • kaltsiumiga
  luudele
 • rauaga
  vereloome ja kognitiivse arengu jaoks
 • joodiga
  kilpnäärme funktsiooni jaoks
 • A-vitamiiniga**
  immuunsüsteemi jaoks
 • rikas C-vitamiini poolest
  raua imendumiseks
 • rikas B1-vitamiini**
  energiat tootva ainevahetuse jaoks
 • oomega-3 rasvhapped (ALA)
  aju närvikoe arenguks
 • PRAEBIOOTIK
 • väärtuslik, kergesti seeditav teravili (gluteenivaba)

Mida HiPP välja jätab:

 • lisatud suhkrud*
 • mahlakontsentraadid
 • sünteetiline maitseaine
 • värvained**
 • lisatud säilitusaineid**

* suhkrud esinevad looduslikult piima- ja puuviljade koostisainetes
** vastavalt seadusele

Toodetud Horvaatias. Ametlik esindaja Eestis: AS LTT

* Toote koostisosade loetelu võib muutuda. Kontrollige enne toote tarbimist pakendil esitatud koostisosi.

Säilitamine ja kasutamine
Hoida toatempreratuuril, kuivas kohas. Avatud pakend sulgeda hoolikalt, hoida toatemperatuuril kuivas ja puhtas kohas, ning tarvitada ära 3-4 nädala jooksul peale pakendi avamist.
Valmistamine: Kõik lapsed on erinevad ja ka pudru kogused võivad suuresti erineda. Järgnev juhend aitab erinevaid pudrukoguseid õigesti valmistada. Valige pudrupulbri ja vee kogused vastavalt imiku vanusele ja söögiisule. Valmistamine alates 6. elukuust: 45 g pulbrit (~4 spl) +140 ml vett = 185 g putru. Alates 8. elukuust: 50 g pulbrit (4-5 spl) + 155 ml vett = 205 g putru. Väiksemate portsjonite jaoks: 40 g pulbrit (3-4 spl) + 130 ml vett = 170g putru. Keetke värske joogivesi ja jahutage see u. 50 oC-ni. Pange soovitatud kogus pudrupulbrit kaussi, lisage vajalik kogus keedetud ja jahutatud vett ning segage. Laske pudrul paisuda sobiva konsistentsi saavutamiseni. Enne lapsele andmist kontrollige pudru temperatuuri!
Hoiatused
Tähtis teada: lapse tervise huvides on oluline kinni pidada valmistamisjuhendist ja selles märgitud kogustest. Toitke imikut alati lusikaga ja valmistage igaks toidukorraks värske puder. Valmis putru mitte soojendada mikrolaineahjus, põletuse oht! Puhastage imiku hambaid regulaarselt peale 1. hamba lõikumist. Lapsele on oluline mitmekülgne ja tasakaalustatud toitumine. See toode saadeti tehasest välja väga heas korras, enne kasutamist palun kontrollige, et see ei ole saanud kahjustada.

 

* Toote koostisosade loetelu võib muutuda. Kontrollige enne toote tarbimist pakendil esitatud koostisosi.

Gluteenivaba. Gluteen on nisus, rukkis, odras ja kaeras või nende ristandites ning nimetatud teraviljasaadustes olev valgufraktsioon, mida osa inimestest ei talu. Gluteenivabaks toiduks saab pidada kõiki toite, mis ei sisalda gluteeni või gluteenisisaldus on väiksem kui 20 mg/kg.
Laktoosivaba. Laktoos on piimasuhkur, mida osa inimestest ei talu. Laktoosivabad on tooted, milles laktoos on lõhustatud kaheks lihtsuhkruks – glükoosiks ja galaktoosiks. Seetõttu on need tooted veidi magusama maitsega.
Suhkruvaba. Suhkruvaba on toode, millest saadav energiasisaldus on märkimisväärselt väiksem võrreldes sama toote tavalise energiasisaldusega. Suhkruvaba toode ei sisalda üle 0,5 g suhkruid 100 g või 100 ml kohta.
Mahe. Mahetoodetes ei ole kasutatud kunstlikke mineraalväetisi, taimekaitsevahendeid, säilitusaineid ega toiduvärve. Liha- ja piimatoodetele antakse mahemärk, kui loomad saavad vabalt väljas käia ja vähemalt pool nende söödast on kasvatatud kunstväetisteta ja -kahjuritõrjevahenditeta.
Öko. Öko-märgistus antakse keskkonnasõbralikele toodetele ja teenustele.
Vegan. Vegantoode ei sisalda liha-, muna- ja piimatooteid ega teisi loomseid saadusi (nagu näiteks želatiin ja mesi). Toode sobib taimetoitlastele.

Lisainfo

Kaal 0.5 kg