Friso® Gold Comfort Next 3 jätkupiimasegu 400 g, alates 12-elukuust

13.99

Tootekood: 8716200736350pr Kategooria:

Kirjeldus

  • Jätkupiimasegu kindlateks meditsiinilisteks eesmärkideks
  • Kui su laps saab aastaseks, hakkab ta maailma avastama ja kogeb palju uusi asju. 1-3 aastastele lastele mõeldud Friso® Gold Comfort Next on spetsiaalse koostisega, mis aitab kõhukinnisust leevendada. See sisaldab probiootikume, kolme tüüpi prebiootilisi kiudaineid ja õiges vahekorras toitaineid. Koge uusi elamusi koos oma lapsega.

1-3 aastastele Jätkupiimasegu kindlateks meditsiinilisteks eesmärkideks

Kui su laps saab aastaseks, toob see kaasa palju uusi kogemusi. Ta tähistab oma esimest sünnipäeva, tal hakkavad hambad tulema ja ta on valmis koos sinuga maailma avastama. Friso® Gold Comfort Next pakub su lapsele probiootikume, kolme tüüpi prebiootilisi kiudaineid ja õiges vahekorras toitaineid. See on eriti tähtis nüüd, mil elu nii põnevaks muutub – et saaksite kõike uut koos kogeda.

1-3 aastastele lastele mõeldud Friso® Gold Comfort Next on spetsiaalse koostisega, mis aitab kõhukinnisust leevendada.

Mis vahe on toodetel Friso Gold Comfort Next ja Friso Gold 3?

Ehkki mõlemad tooted on mõeldud 12-36 kuu vanustele lastele ja toitainete tasakaal neis on loodud sellele vastavalt, on Friso Gold 3 sobiv tervete laste jaoks. Friso Comfort Next on spetsiaalse retseptiga, mis aitab leevendada kõhukinnisust või seda, kui lapse väljaheited on tahked.

Mis vahe on toodetel Frisolac Gold Comfort ja Friso Gold Comfort Next?

Frisolac Gold Comfort on loodud 0-12 kuu vanustele imikutele, Friso Gold Comfort Next aga 12-36 kuu vanustele lastele.

Koostisosad

Lõssipulber, laktoos, demineraliseeritud vadakupulber (piimast), taimeõlid (palmi-, päevalille-, rapsi-, palmituumad, kookosõli), täispiim, lõssipulber, piimarasv, galaktooligosahhariidid (piimast), maltodekstriin, inuliin, paksendajad (jaanikaunahappe vaik), ortofosforkaanilised kaltsiumisoolad, koliinbitartraat, kalaõli, kaaliumtsitraat, naatrium-L-askorbaat, ortoforiidi magneesiumsoolad, kaltsiumkarbonaat, emulgaator (soja- ja päevalilleletsitiin), magneesiumkloriid, nukleotiidid (uridiin-5′-monofosfaat (UMF), tsütosdiin-5′-monofosfaat (CMF), inosiin-5′-monofosfaat (IMF), adenosiin-5′-monofosfaat (AMF), guanosiin-5′-monofosfaat (GMF)), tauriin, naatriumtsitraat, naatriumkloriid, vanilli lõhna- ja maitseaine, raudsulfaat, kaltsiumhüdroksiid, DL-α-tokoferüülatsetaat, tsinksulfaat, inositool, nikotiinamiid, Bifidobacterium animalis, L-karnitiin, ortofosforkaaliumi soolad, L-askorbüül-6-palmitaat, kaltsium-D-pantotenaat, antioksüdant (tokoferooli ekstrakt), vasksulfaat, tiamiinvesinikkloriid, püridoksiinvesinikkloriid, retinilatsetaat, mangaansulfaat, foolhape, riboflaviin, kaaliumjodiid, fütomenadioon, D-biotiin, kolekaltsiferool, naatriumseleniit, tsüaankobalamiin.

TOITUMISALANE TEAVE

Pakendatud gaasikeskkonda.

Päritolumaa

Holland

Käitleja German Products Estonia” OÜ

 

Lisainfo

Kaal 0.7 kg