ERGOBABY Kõhukott Original Adapt Grey BCAPEAGRY

139.90

Tootekood: 3021001-0206kot Kategooria:

Kirjeldus

Beebide ja väikelaste kandmiseks  kõhul

masinpesu 30 C º
disainitud USAs.
patenteeritud

Teie lapse puusade terveks arenguks: Ergo Baby Carrier lapsekandmisvahendi läbimõeldud turvalisus toetab beebi selga ja selgroogu ning tagab lapsele füsioloogiliselt õige konnaasendi. Lapse selgroog, häbemeluu, sabaluu ega poisslapse munandid ei ole koormatud ka kõige pikematel jalutuskäikudel ja matkadel. Seda lapsekandmisvahendit soovitavad nii arstid, ämmaemandad kui lapsekandmisnõustajad. Mõeldud just nendele vanematele, kes oma last kaua kanda soovivad.

Parim kingitus ristimispeole minekuks või lapse esimeseks sünnipäevaks.

Hoiab nii ema kui lapse selga: Laiad, hästi polsterdatud õlarihmad ja tihedalt vastu keha liibuv, polstriga puusavöö võtavad raskuse kandja õlgadelt, laps ei “ripu” paunas ega kõhukotis, vaid “istub” laialt puusavööle, raskus jaguneb nagu ühel heal matkaranitsal, ühtlaselt õlgadele ja puusadele, saab kanda väsimust tundmata ka vanemaid ja raskemaid lapsi.

Kehakontakt ema ja lapse vahel. Ergo Baby Carrier on ilma sisemise kandmiskotita. See tähendab, et laps on vahetus kontaktis ema kehaga, just nii nagu linas kandmisel. Seda, kui tihedalt ja stabiilselt laps teie vastas istub, saab reguleerida spetsiaalsete rihmadega.

Lisainfo

Kaal 1.0 kg