CANPOL BABIES Kaasaskantav elektriline rinnapump, Take&go, 12/211

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 32.00

95.99

Tootekood: 1010102-0152 Kategooria:

Kirjeldus

CANPOL BABIES kaasaskantav elektriline rinnapump Take&go on mugav praktiline rinnapump, millel ei ole üleliigseid juhtmeid ja mis töötab väga vaikselt. Ideaalne imetamise toetamiseks pärast sünnitust või keisrilõiget.

Toote omadused:

 • Take&Go rinnapump on kahefaasiline, mis tähendab, et rinnapumba tegevus peegeldab lapse loomulikku imetamisrütmi – esmalt stimuleerib, tagades kiirema piimavoolu ning seejärel lülitub aeglasemale ja sügavamale piimapumpamise režiimile.
 • Rinnapumbal on lai imemisvõimsuse reguleerimise valik, igas režiimis 9 imemisvõimsuse taset, tänu millele võimaldab reguleerida võimsust vastavalt iga ema individuaalsetele vajadustele, et piima pumpamine ei oleks valus.
 • Take&Go elektriline rinnapump on diskreetne ja väga vaikne – vaid 40 detsibelli*, nii et saate öösel pumbata, ilma et peaksite muretsema, et laps ärkab.
 • Laetud rinnapumpa saab kõikjale kaasa võtta ja kasutada juhtmevabalt, isegi kui läheduses ei ole pistikupesa. Täis aku tagab kuni 120 minutit juhtmevaba kasutamist (3-4 kasutuskorda).
 • Akut laetakse USB-kaabli kaudu, nii et saate seda laadida ka kaasaskantava aku kaudu, et kaitsta rinnapumpa kodust eemal olles tühjenemise eest.
 • Lehtri ergonoomiline kuju kohandub erinevate rindade kujuga, nii et piima väljutamise protsess on sarnane loomulikule.
 • Õrnast silikoonist pehme massaažipadjaga lehter ei ärrita tundlikke nibusid ja suurendab mugavust pumpamise ajal.
 • Rinnapumbal on selge ekraan, mis annab teada režiimist, võimsustasemest ja aku laetuse tasemest. Puutetundlikku juhtpaneeli on lihtne kasutada ja see jätab meelde viimati kasutatud seaded.
 • Canpol Babies Take&Go elektrilisel rinnapumbal on vähe osi, mistõttu on seda lihtne puhastada ja kokku panna.
 • Osad on BPA vabad, mistõttu on see tervisele täiesti ohutu ja sobib otseseks kokkupuuteks toiduga, sealhulgas rinnapiimaga.
 • Take&Go rinnapumbaga on kaasas 120 ml EasyStart pudel – isegi 90% ämmaemandatest soovitab EasyStart pudeli lutti.
 • Rinnapump ühildub kõigi Canpol Babies sarja pudelitega, nii et saate pudeli mahtu reguleerida vastavalt lapse vanusele ja vajadustele.
 • Canpol Babies rinnapumba komplekt sisaldab 27 mm lehtrit. Lehtri õige suurus mõjutab oluliselt piima kogumise mugavust ja tõhusust. Elastse servaga rinnapumba lehter sobib ideaalselt suuremate nibudega emadele.
 CE-märgis – toode on tootja poolt hinnatud ja see loetakse EL-i ohutus-, tervise- ja keskkonnanõuetele vastavaks.

CANPOL

CANPOL on lasteakssessuaaride tootmise liider Poola turul. Juba 25 aastat reageerib ettevõte 30 riigi pisipere ja nende vanemate vajadustele, pakkudes toitmise, hooldamise, heaolu, mängu ja turvatoodete laia valikut.

Teeme koos lapse kasvamise rõõmsaks! Meil on hea meel aidata teil valida ükskõik milline parima hinna ja kvaliteediga lastekaup. Babycity/Toycity tootevalikust leiate palju põnevat ja kasulikku lastele ja vanematele – leiate kergesti kõik, mida vajate! Siit leiate CANPOL tuntud ja kvaliteetseid tooteid. CANPOL BABIES Kaasaskantav elektriline rinnapump, Take&go, 12/211 – on toode, mis on juba vallutanud paljude vanemate südamed ja muudab laste kasvatamise lihtsamaks. Kui teie soovinimekirjas on CANPOL BABIES Kaasaskantav elektriline rinnapump, Take&go, 12/211 juba ammu olnud, siis kasutage võimalust ja soetage see siit super hinnaga. Valmistatud kvaliteetsetest materjalidest ja järgides turvameetmeteid. Kindlasti kasulik teie igapäevaelus laste kasvatamisel! I

Lisainfo

Kaal 2.0 kg