Allahindlus!

Dryckis maasikajook 150ml SEMPER 150g (1tuub-0,71eur) LÕPUMÜÜK!!!

0.71

Laos

Tootekood: 6532eug* Kategooriad: ,

Kirjeldus

 

Vesi, õunatäismehu* 27%, maasikas* 7%, mustaviinamarjamehu* 2%, C-vitamiini, raud. *

Sobib alates 1+aastasele

Ilma säilitusainete ja lisatud suhkruta. Sisaldab vaid looduslikke suhkruid.

Dryckis on maheda maitsega puuviljajook, mis ei sisalda lisatud suhkrut. Sellele on lisatud C -vitamiini ja rauda, ​​sest väikelapsed vajavad palju rauda. C -vitamiin põhjustab raua paremat imendumist. Jook põhineb õunamahlal ja veel ning on saadaval kolmes maitses: õun, mango (sisaldab mangopüreed) ja maasikas (sisaldab maasikapüreed).

Ipsos NORMi uuringu kohaselt annab 61% 1–3 -aastaste laste vanematest oma lastele puuviljajooke *. Kõige tavalisem kasutusolukord on väljasõit ja siis on puuviljajook piima järel kõige tavalisem jook. Paljud vanemad leiavad, et puuviljajoogid sisaldavad liiga palju suhkrut. Oleme seda soovi arvesse võtnud ja nüüd on parem alternatiiv-madala suhkrusisaldusega mahejook.

“Tahtsime selleks head janukustutajat, milles pole liiga palju suhkrut. Väikelapsed ei vaja väga magusaid jooke. Mõnikord võiksite neile siiski midagi rohkemat anda kui vett ja siis on Dryckis suurepärane valik, ”ütleb Semperi innovatsioonijuht Sofia Lindskog.

Kõik Semperi imikutoidud on lisandite- ja säilitusainetevabad. Koostisosad on alati hoolikalt valitud, et imikutoitude madalaid piirväärtusi ei ületataks. Koostisosad vastavad imikutoidu õigusaktidele ja vastavad rangetele kvaliteedinõuetele alla 3 -aastastele lastele mõeldud toidule.

Komplekti on mugav kaasa võtta väljasõidule ja autosse või pidudele, kui soovite lapsele midagi muud peale vee anda. Tänu uuele huulikule saab jook pakendist välja alles siis, kui laps seda imeb.

Lisainfo

Kaal 0.1 kg