DidySling rõngaslina Indio tumesinine-valge 180cm

79.00

Laos

Tootekood: lp_3868 Kategooria:

Kirjeldus

Mugav lapsekandmisvahend lühemateks teekondadeks või kodus kasutamiseks. Didymose rõngaslinad on mahepuuvillast, mürgivabade värvidega, niklivabad metallrõngad ja tuntud 3 a. garantiid.

DidySling on 180cm pikk. 

Rõngaslina sobib väga hästi imetamiseks. Laps ei ole seal liialt rinnale surutud, tema kõrgust ja kaugust rinnast saab lihtsalt reguleerida.
Kuna rõngaslina saab kiiresti selga, siis on ta ideaalne rahutu lapse puhul, kes kaua oodata ei taha. Sobib hästi ka issidele, kellele pika lina sidumine keeruline tundub.
Rõngaslina on mugav kõigil lühematel poes- ja linnaskäikudel, sest lapse saab kiiresti linasse ja linast välja, uinunud lapse saab tõsta koos rõngaslinaga auto turvahälli, vankrisse, voodisse. Kodus hea kasutada näiteks söögitegemise või koristamise ajal – lapsel on põnev ja turvaline emmega koos olles ning ema saab oma tegemised tehtud ilma pideva muretsemiseta, et mida laps teises toas teeb või miks ta just nutab.
Nagu kõiki kandelinasid, saab ka rõngaslina kasutada mitmel muul moel – hällina, vankri kattena, valjastena kui laps kõndima õpib, pehme istumisalusena poekärus jpm.

Lisainfo

Kaal 1.0 kg